Dopravu na mieste riadia policajti. Pri nehode zasahujú šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Trenčína s dvoma kusmi techniky, uviedlo Operačné stredisko Krajského riaditeľstva HaZZ v Trenčíne.  

Hrozivé FOTO z miesta nájdete v GALÉRII

Náraz do betónového piliera v katastri obce Kostolná-Záriečie (okres Trenčín) vo štvrtok ráno neprežil 27-ročný vodič Peugeotu. Okolnosti a príčiny dopravnej nehody vyšetrujú policajti. "Vodič jazdil smerom od Nového Mesta nad Váhom na Trenčín, keď pod diaľničným mostom z doposiaľ nezistených príčin prešiel plynule do protismeru a prednou časťou vozidla narazil do betónového piliera," opísali policajti.

Tento náraz mal pre vodiča podľa nich fatálne následky, utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Či pred jazdou požil alkohol alebo iné omamné látky, budú zisťovať pri súdnej pitve. "V predmetnej veci už trenčianski dopravní policajti vedú trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenia. Príčina a okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody sú v štádiu ďalšieho vyšetrovania," dodali policajti.

Prečítajte si tiež: