Najluxusnejší all inclusive!

Dve cestujúce, ktoré cestovali do Hurghady a mali zaplatenú dovolenku s all inclusive pobytom, si začali do tašiek baliť rôzny tovar v duty free obchode ešte pred odchodom na dovolenku. Potom sa veľmi čudovali, prečo si tovar nemôžu vziať bez platenia. Lebo vraj ony majú zaplatený all inclusive pobyt!

Prečo ich otravujú v noci?

Manželia zase mali odlet na dovolenku päť minút po polnoci. Keď sa nedostavili na odlet, letisko aj s cestovnou kanceláriou sa ich niekoľko ráz snažilo telefonicky kontaktovať. Až po mnohých pokusoch poslali nahnevaní manželia SMS s  otázkou, kto ich toľko otravuje tak neskoro v noci! Napokon vysvitlo, že manželia si neuvedomili, že po polnoci je už iný dátum a tak celú dovolenku zmeškali.

Na letisku je kopec srandy: Na odlet meškal len 3 dni, dve pasažierky zas chceli všetko zadarmo!

Mnželia boli naštvaní, že ich otravujú kvôli odletu.
Foto: ilustračné

Cestujúci v kostýme vajíčka, Santa Clausa aj batmana

Vo vianočnom období sa občas stane, že cestujúci priletia na bratislavské letisko v  čiapkach Santa Clausa. Ale mali sme tu už aj anjela s krídlami či dokonca čerta! Mladý Angličan na rozlúčke so slobodou prišiel zase v kostýme veľkého vajíčka a boli už aj cestujúci v kostýme Mozarta či Batmana!

Na letisku je kopec srandy: Na odlet meškal len 3 dni, dve pasažierky zas chceli všetko zadarmo!

Aj v kostýme Batmana sa už niektorí pokúšali lietať.
Foto: islustračné 

Hups, ja mám kardiostimulátor!

Ďalší estujúci, ktorý mal voperovaný kardiostimulátor, ktorým nemôže prechádzať cez rám kovov na bezpečnostnej kontrole, ním prešiel. Jediné, čo potom povedal, bolo: „Hups, ja mám strojček na srdci.“ Keď si to uvedomil, tak sa cez ten istý rám kovov vrátil naspäť…

S kosoštvorcom na čele

Ďalší cestujúci po rozlúčke so slobodou mali pomaľované tváre rôznymi umeleckými dielami, aj vulgárnymi nápismi na čele. Jeden na ňom mal fixkou napreslený kosoštvorec… Cestujúci môžu mať na sebe rôzne kostýmy, avšak v prípade požiadavky pracovníka bezpečnostnej kontroly sa z neho musia vyzliecť do jednej vrstvy oblečenia.

Na odlet sa dostavil o 3 dni neskôr

Jdenému sa dokonca stalo, že prišiel na odlet o  3 dni neskôr, ako mal pôvodne zakúpenú letenku… Tvrdil, že letenku mu kupoval kamarát a  on ani nevedel, aký je na nej presne dátum.