Tip redakcii
EXKLUZÍVNE Najnovšie informácie o pôrode Saganovcov: Všetko je napokon inak!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Henryho matka nastupuje spoločne s ďalšími pasažiermi do vládneho špeciálu, ktorý na Filipíny prepravil telo jej zosnulého syna.
Krimi
VIDEO Telo Filipínca Henryho (†36) previezli do rodnej krajiny: Doma ho pochovajú ako celebritu!
Nissu Cauti hviezdi v Rusku.
FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!
tipérsky špeciál
TIPÉRSKY ŠPECIÁL MS vo futbale: Inšpirujte sa radami našich bookmakerov a budete v balíku!
Vysoké nároky: Janette vie po anglicky a v informačno-knižničných technológiách sa musí neustále vzdelávať.
Domov
Makajú pre štát za facku: Janette vie po anglicky, ovláda najmodernejšie technológie, napriek tomu živorí
Na bezpečnostných kamerách je vidno, ako sa chlapec snaží sochu objať.
Správy
Nepozornosť vyjde matku 5-ročného syna na poriadne draho: Nezbedník za minútu napáchal škodu za vyše 100 tisíc eur, všetko zachytilo VIDEO
Zdá sa, že Edovi Sheeranovi (27) stúpla sláva do hlavy.
Šoubiznis
VIDEO Nové celebritné maniere speváckej megahviezdy, ktorá sa preslávila svojou skromnosťou: Ed, fanúšikom sa to páči nebude!
Juraj Lelkes (66)
Šoubiznis
FOTO Juraj Lelkes to začína myslieť vážne: Najprv zmenil imidž a teraz dorazil na párty ako dvojča Delona!
d
žena.sk
10 NAJSEXI hercov Hollywoodu: Ktorým ženám patria ich neodolateľné telá? (FOTO)
Zuzana Kanócz (38)
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Kanócz si konečne dala povedať: Zbavila sa vrabčieho hniezda a namiesto neho predviedla ešte väčší experiment!

EXKLUZÍVNE Najnovšie informácie o pôrode Saganovcov: Všetko je napokon inak!

Saganovci budú s najväčšou pravdepodobnosťou rodiť v hlavnom meste Francúzska.

Ani Monako, ani Žilina, ani Považská Bystrica. Manželka Petra Sagana (27) privedie ich prvého potomka na svet napokon celkom inde. Aspoň to tvrdí náš zdroj priamo z Monte Carla a naznačujú to aj viaceré indície, ktoré si stačí pospájať.

Termín pôrodu Katky Saganovej mal byť 23. októbra. Uviedol to samotný cyklista v rozhovore pre Športové noviny televízie Markíza. Odkedy vyšlo najavo, že je Petrova manželka tehotná, šírili sa rôzne informácie o mieste pôrodu.

Jedna verzia počítala so Žilinou, kde majú Saganovci rodinnú vilku, žijú tam Petrovi rodičia aj súrodenci a do Dolného Kubína, odiaľ sú svokrovci, je to na skok. Druhá alternatíva hovorila o súkromnej klinike v Považskej Bystrici. Najlepšie platený cyklista sveta zarába v Bore-Hansgrohe 6 miliónov eur ročne, nie je preňho problém priplatiť si za extra starostlivosť. Do tretice prichádzalo do úvahy Monako. Manželia Saganovci tu majú svoj byt a aj v druhej polovici októbra je tu krásne počasie s teplotami nad 20 stupňov.

Zašli sme sa teda spýtať priamo do bytového komplexu v Monte Carle dúfajúc, že narazíme na nášho cyklistu a dozvieme sa informácie z prvej ruky. Dva dni za sebou však na zvonenie na zvonček nikto neodpovedal. Keď sa nás potom vrátnik Miguel spýtal, koho hľadáme a dostal odpoveď, prekvapil nás svojou reakciou. „Pán Sagan tu momentálne nie je. V posledných dňoch sa zdržuje viac v Paríži než v Monaku. Zájde sem akurát občas na víkend skontrolovať byt. Jeho manželka je tehotná a bude rodiť práve v Paríži,“ uviedol tmavovlasý muž.

Napokon o Paríži dosť naznačil samotný pretekár s prezývkou Tourminátor. „Mestá priateľské k chodcom a cyklistom spájajú ľudí. A keď sa spojíme za ochranu podnebia, dokážeme zmeniť veci,“ znie voľný preklad jeho príspevku na Facebooku z 21. októbra. Pod ním sú tri fotografie ľudí na bicykloch z Paríža. Na záver príspevku ešte označil organizáciu C40 Cities.

Tehotenstvo Katky oznámil sympatický párik netradične na sociálnych sieťach.
Tehotenstvo Katky oznámil sympatický párik netradične na sociálnych sieťach.
Foto: Facebook P.S.

Ide o neziskovku, ktorá združuje veľké mestá sveta a vyzýva na ochranu životného prostredia. Aktivisti z tejto neziskovky organizujú rôzne podujatia, ich rozpis majú na svojom webe. To aktuálne nesie názov CityLab, koná sa od 22. do 24. októbra a hádate správne, ak tipujete, že v Paríži. Je teda dosť pravdepodobné, že Sagan ich príde podporiť svojou účasťou v úlohe ambasádora.

Práve v tejto role so C40 Cities spolupracuje. „Gratulujeme nášmu ambasádorovi dobrej vôle Petrovi Saganovi za zisk tretieho titulu majstra sveta v cyklistike za sebou!“ napísali v príspevku na sociálnej sieti 24. septembra a pridali fotku Tourminátora so zlatou medailou z MS v Bergene.

Všetky spomenuté indície naznačujú, že nám Miguel hovoril pravdu. Prvé dieťa Petra Sagana sa tak narodí v meste, kde slávil mnoho úspechov. Na Champs Élysées mu v rokoch 2012 – 2016 obliekli zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže na Tour de France. Opäť tak bude mať dôvod otvárať šampanské.

Viac si prečítajte tu:

    PlusTV