viac magazínov
Dusan pasek
VIDEO Pašek po 20 rokoch prehovoril o samovražde svojho otca: Takáto je podľa mňa pravda o jeho smrti!
Podarilo sa Ľubici Laššákovej napraviť módne faux pas?
Správy
Nová ministerka spôsobila trapas. Pozrite sa, ako ho vyriešila
Jožo Ráž ml.
Správy
Čo uškodilo mladému Rážovi: Odborník to povedal na rovinu
Novému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka zaujímavý predmet.
Správy
VIDEO Pellegrinimu vypadol počas tlačovky z vrecka neznámy predmet: Bugár okamžite zbystril zrak!
Schumacher, Schumacherova, Schumacherovci
Schumacherovci prelomili desivé mlčanie o stave Michaela: Sme radi, že to chápete!
Marie Rottrová
Šoubiznis
FOTO Speváčka Marie Rottrová sa teda nezdá: Pred 80-kou si obliekla TAKÝTO dráždivý outfit!
Hatalová prekvapuje: Doma má klon porotcu SuperStar.
Šoubiznis
Speváčka Hatalová šokuje: Ja vlastne žijem s Ruppertom zo SuperStar!
kralovske rodiny
žena.sk
Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Aha, ako sa odhaľovala princezná Sofia! (Foto vnútri)
Cítite pulzujúcu bolesť v hlave a nič vás nebaví? Je načase spoznať svoju migrénu.
Zdravie
7 spôsobov ako zatočiť s migrénou. Naozaj vám pomôžu

Šokované mamičky zúria! Rodinný seriál Oteckovia začína byť plný horúcej erotiky. Na TOTO sa po škole pozerajú deti?

Nový denný seriál Oteckovia si za krátky čas obľúbilo mnoho divákov. Namotali sa naň tínedžeri, dospeláci, dôchodcovia, ale aj deti a Markíza sa teší vysokej sledovanosti. No v poslednom čase sa v ňom začali diať veľmi horúce veci. Postava učiteľky v škôlke to naraz ťahá s dvomi mužmi, s ktorými zažíva na obrazovkách scénky nabité erotikou. A všetko pozorne sledujú aj malí školáci...

Hneď ako televízia nasadila do vysielania Oteckov, rodinný seriál si získal divácku priazeň. A to hlavne z toho dôvodu, že v ňom účinkujú rozkošné deti a ich sympatickí ockovia, ktorí zažívajú mnoho vtipných situácií. Aj preto si k obrazovkám o 17.50 pravidelne sadajú aj malí školáci, ktorí sa pokračovania už nevedia dočkať. V deji, okrem iných známych tvárí, hrá aj herečka Mária Havranová, ktorá stvárňuje milú učiteľku v materskej škole.

Do práce chodila vždy oblečená ako rozkošné dievčatko a so svojím snúbencom, hercom Mariánom Mitašom, plánovala svadbu. No jej postava Lindy sa v deji akosi zvrhla... Už od samého začiatku to medzi ňou a jedným z oteckov, ktorého hrá Marek Fašiang, poriadne iskrilo, no svoju náklonnosť držali na obrazovkách dlho na uzde. Až do konca februára.

Najprv sex so snúbencom, potom s tajným milencom...
Najprv sex so snúbencom, potom s tajným milencom...
Foto: tv markíza

„Ja... viem, že som zasnúbená, ale je to silnejšie ako ja,“vysúkala zo seba seriálová Linda a na hanblivého veterinára sa doslova vrhla. A čo nasledovalo potom? Divoké „zbližovanie sa“ na stole. Nemuselo byť na tom nič zlé... Keby učiteľka nebola zasnúbená a ešte pred pár hodinami nezohrievala gauč so svojím oficiálnym partnerom. A aj v tomto prípade si pred kamerami strihla rovnako horúce scény.

Nechýbali vášnivé bozky, zábery v objatí po milovaní či promenáda v erotickej spodnej bielizni. Netrvalo dlho a herečku si diváci v horúcich scénkach mohli vychutnať opäť. Pred pár dňami sa v diele objavila v ambulancii Fašianga s tým, že je koniec. Namiesto toho, aby odišla, sa začali bozkávať, vyzliekať, hladkať a Havranová s ním skončila pod jeho stolom.

A práve vtedy mamičkám pretiekol pohár trpezlivosti. ,,Tento seriál s obľubou pozerajú moji dvaja malí synovia, ktorých to veľmi baví. No pri týchto scénkach som ich rýchlo hnala preč od televízora,“reagovala šokovaná diváčka, ku ktorej sa pridali ďalšie.

,,Má to byť milý rodinný seriál, ale zdá sa mi, že sa to mení na program pre dospelých. To má byť pre naše deti vzor? Že učiteľka v škôlke to naraz ťahá s dvomi mužmi a podvádza snúbenca?“Televízia v tom však rozhodne žiadny problém nevidí. ,,Celú tému považujeme za umelo nafúknutú a neopodstatnenú. Seriál splňa zákonom stanovené podmienky na vysielanie o 18.00,“ znie stanovisko Markízy.

VIAC HORÚCICH SCÉN NÁJDETE V GALÉRII