Tip redakcii
Šokované mamičky zúria! Rodinný seriál Oteckovia začína byť plný horúcej erotiky. Na TOTO sa po škole pozerajú deti?
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Telo zosnulého Henryho previezol vládny špeciál na Filipíny.
Krimi
Tajomný prevoz zosnulého Henryho (†36) zo Slovenska: Pozrite sa, kto s ním išiel na palube vládneho špeciálu!
Nissu Cauti hviezdi v Rusku.
FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!
Martin (35) dnes vypovedal pred súdom.
Správy
Výpoveď Martina (35), ktorý uškrtil 14-ročné dievča, otriasla súdnou sieňou: Inšpiroval som sa filmom 50 odtieňov sivej!
Vysoké nároky: Janette vie po anglicky a v informačno-knižničných technológiách sa musí neustále vzdelávať.
Domov
Makajú pre štát za facku: Janette vie po anglicky, ovláda najmodernejšie technológie, napriek tomu živorí
V niektorých regiónoch sa stále nedarí nájsť lekárov, ktorí by pohotovosti slúžili. Ilustračné foto
Rady a tipy
Pacienti, pripravte sa na veľké zmeny už od júla: Pohotovostí bude ešte menej!
Zdá sa, že Edovi Sheeranovi (27) stúpla sláva do hlavy.
Šoubiznis
VIDEO Nové celebritné maniere speváckej megahviezdy, ktorá sa preslávila svojou skromnosťou: Ed, fanúšikom sa to páči nebude!
Juraj Lelkes (66)
Šoubiznis
FOTO Juraj Lelkes to začína myslieť vážne: Najprv zmenil imidž a teraz dorazil na párty ako dvojča Delona!
d
žena.sk
10 NAJSEXI hercov Hollywoodu: Ktorým ženám patria ich neodolateľné telá? (FOTO)
Zuzana Kanócz (38)
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Kanócz si konečne dala povedať: Zbavila sa vrabčieho hniezda a namiesto neho predviedla ešte väčší experiment!

Šokované mamičky zúria! Rodinný seriál Oteckovia začína byť plný horúcej erotiky. Na TOTO sa po škole pozerajú deti?

Seriálová Linda sa v seriáli často vášnivo bozkáva.

Nový denný seriál Oteckovia si za krátky čas obľúbilo mnoho divákov. Namotali sa naň tínedžeri, dospeláci, dôchodcovia, ale aj deti a Markíza sa teší vysokej sledovanosti. No v poslednom čase sa v ňom začali diať veľmi horúce veci. Postava učiteľky v škôlke to naraz ťahá s dvomi mužmi, s ktorými zažíva na obrazovkách scénky nabité erotikou. A všetko pozorne sledujú aj malí školáci...

Hneď ako televízia nasadila do vysielania Oteckov, rodinný seriál si získal divácku priazeň. A to hlavne z toho dôvodu, že v ňom účinkujú rozkošné deti a ich sympatickí ockovia, ktorí zažívajú mnoho vtipných situácií. Aj preto si k obrazovkám o 17.50 pravidelne sadajú aj malí školáci, ktorí sa pokračovania už nevedia dočkať. V deji, okrem iných známych tvárí, hrá aj herečka Mária Havranová, ktorá stvárňuje milú učiteľku v materskej škole.

Do práce chodila vždy oblečená ako rozkošné dievčatko a so svojím snúbencom, hercom Mariánom Mitašom, plánovala svadbu. No jej postava Lindy sa v deji akosi zvrhla... Už od samého začiatku to medzi ňou a jedným z oteckov, ktorého hrá Marek Fašiang, poriadne iskrilo, no svoju náklonnosť držali na obrazovkách dlho na uzde. Až do konca februára.

Najprv sex so snúbencom, potom s tajným milencom...
Najprv sex so snúbencom, potom s tajným milencom...
Foto: tv markíza

„Ja... viem, že som zasnúbená, ale je to silnejšie ako ja,“vysúkala zo seba seriálová Linda a na hanblivého veterinára sa doslova vrhla. A čo nasledovalo potom? Divoké „zbližovanie sa“ na stole. Nemuselo byť na tom nič zlé... Keby učiteľka nebola zasnúbená a ešte pred pár hodinami nezohrievala gauč so svojím oficiálnym partnerom. A aj v tomto prípade si pred kamerami strihla rovnako horúce scény.

Nechýbali vášnivé bozky, zábery v objatí po milovaní či promenáda v erotickej spodnej bielizni. Netrvalo dlho a herečku si diváci v horúcich scénkach mohli vychutnať opäť. Pred pár dňami sa v diele objavila v ambulancii Fašianga s tým, že je koniec. Namiesto toho, aby odišla, sa začali bozkávať, vyzliekať, hladkať a Havranová s ním skončila pod jeho stolom.

A práve vtedy mamičkám pretiekol pohár trpezlivosti. ,,Tento seriál s obľubou pozerajú moji dvaja malí synovia, ktorých to veľmi baví. No pri týchto scénkach som ich rýchlo hnala preč od televízora,“reagovala šokovaná diváčka, ku ktorej sa pridali ďalšie.

,,Má to byť milý rodinný seriál, ale zdá sa mi, že sa to mení na program pre dospelých. To má byť pre naše deti vzor? Že učiteľka v škôlke to naraz ťahá s dvomi mužmi a podvádza snúbenca?“Televízia v tom však rozhodne žiadny problém nevidí. ,,Celú tému považujeme za umelo nafúknutú a neopodstatnenú. Seriál splňa zákonom stanovené podmienky na vysielanie o 18.00,“ znie stanovisko Markízy.

VIAC HORÚCICH SCÉN NÁJDETE V GALÉRII

    PlusTV