Bez záujmu: Ples v opere pritiahol pred Slovenské národné divadlo zopár zvedavcov, prítomní policajti medzi sebou rozoberali, kam sa chystajú s rodinou na letnú dovolenku.
Ľudia
ODVRÁTENÁ TVÁR Plesu v opere: Čo všetko sa nemal obyčajný ľud dozvedieť o najhonosnejšej udalosti roka
Ilustračné foto
Zahraničie
Autobus v plameňoch! Podľa predbežných informácií zomrelo 52 ľudí
Čo spája tragický útok psov na ornitológa Petra (†34) so zmiznutím zoologičky Mirky (45)?
Krimi
ZÁHADY v okolí Devínskeho jazera? ODBORNÍCI v tom majú jasno! Čo spája tragický útok psov na ornitológa Petra (†34) so zmiznutím zoologičky Mirky (45)?
Saška, ktorá sa narodila počas snehovej kalamity už má rok.
Zaujímavosti
Toto krásne dievčatko (1) sa na svet vypýtalo počas vlaňajšej snehovej KALAMITY: Neuveríte, ako ju volajú!
Peter Sagan s manželkou Katkou a synom Marlonom.
Šport
FOTO Sagan ukázal Marlona: Pri detailnom pohľade na jeho synčeka vám padne sánka!
Úspešná tenistka Dominika Cibulková otvorene: ,,Tenisu mám plné zuby, nie som stroj!"
EMMA
Úspešná tenistka Dominika Cibulková otvorene: ,,Tenisu mám plné zuby, nie som stroj!"
Sisa Lelkes Sklovská
Šoubiznis
Sisa Lelkes Sklovska dorazila na akciu a tam jej to oznámili: Všetko sa zomlelo za pár minút!
Hlavní hrdinovia seriálu Oteckovia.
Šoubiznis
FOTO Zákulisie nového markizáckeho seriálu Oteckovia odhalené: Pozrite sa, čo stvárajú herci mimo kamier!
Má vlastné mónde impérium a teraz dokazuje, že sa stále cíti ako modelka.
Šoubiznis
"Škandalózne" FOTO VNÚTRI: Victoria Beckham vyšla s kožou na trh... doslova!

Kríza medzi Peštovou a Haberom? Daniela sa s deťmi odsťahovala naspäť do USA! A bez Paľa!

Životní partneri, česká topmodelka Daniela Peštová (47) a líder skupiny Team Pavol Habera (56), rozhodne patria medzi najstabilnejší pár československého šoubiznisu. Aj po rokoch sa k sebe správajú ako zamilovaní tínedžeri, o čom doteraz svedčili aj ich spoločné fotky na sociálnej sieti, ktorými sa obaja pravidelne chválili. No viacerí si za posledné mesiace všimli, že spevák sa stiahol z Instagramu a blondínka pridáva fotky iba seba a detí. Čo sa medzi dvojicou skutočne stalo?

Bolo to presne 28. mája 2000, keď rozvedenému Haberovi padla do oka česká topmodelka Daniela Peštová. Vraj to bola láska na prvý pohľad. Úspešná manekýnka a spevák sa do seba zahľadeli počas spoločného moderovania známej modelingovej súťaže v Prahe. Od toho momentu sa z nich stal doslova pár snov. Keď medzi nimi preskočila povestná iskra a Paľo pochopil, že práve ona je žena, s ktorou chce stráviť zvyšok života, odišiel za ňou žiť do New Yorku, kde zotrvali celé štyri roky. Práve tu splodili dcéru Ellu a šťastne žili v jednej domácnosti spolu s Danieliným synom Yanickom (14) z predchádzajúceho manželstva.

Daniela Peštová a jej momentka z víkendu.
Daniela Peštová a jej momentka z víkendu.
Foto: Instagram


No po tom, ako začal dostávať pracovné ponuky Paľo, vtedy ešte štvorčlenná rodinka pristúpila na požiadavky hlavy rodiny a Spojené štáty vymenili za Česko. Keďže Habera začal robiť porotcu v SuperStar, kúpili si aj dom v Ivanke pri Dunaji a pendlovali medzi Prahou a Slovenskom. Dvojici sa potom narodil syn Paul Henry a všetci si užívali radosť a šťastie.
Habera, ktorý si súkromie stráži ako oko v hlave, si dokonca pred pár rokmi zriadil profil na Instagrame, kde sa pravidelne chválil fotkami zo života či tými s Danielou a deťmi. A rovnako to robila aj ona. Nebol týždeň, aby na sociálnu sieť nezavesila ich zaľúbenú fotku. No v poslednom čase akoby uťalo. Posledný záber, ktorý dala s Haberom, bol 23. novembra 2017. Blondínka sa odvtedy fotí už iba sama s deťmi.

Paľo Habera.
Paľo Habera.
Foto: TV Markíza


Viacerí tak začali špekulovať, či sa prominentná dvojica nerozišla. „Daniela a Paľo sú stále spolu. No s tým rozdielom, že Daniela sa pred časom presťahovala z Prahy do USA, kde predtým žila. V Česku si jednoducho ani po tých rokoch nedokázala zvyknúť a s deťmi sa rozhodla odsťahovať. Keďže Paľo má v Česku a na Slovensku mnoho kšeftov, nemohol sa zbaliť a odísť. Keď sa mu dá, chodí za rodinou za veľkú mláku,“ dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja.

POSLEDNÝ SPOLOČNÝ ZÁBER HABERU A PEŠTOVEJ NÁJDETE V GALÉRII:

Ďalšie zaujímavé témy:

Odporúčame