viac magazínov
Iniciatívy sa po zrušení zhromaždenia chopili slovenskí študenti.
Správy
Organizátor zhromaždení v Bratislave prehovoril: Pre TOTO sme piatkovú akciu zrušili!
Ženy majú väčšinou problém s vyjednávaním o plate.
Rady a tipy
Tu je dôvod, prečo ženy na Slovensku zarábajú menej, ako muži: Pozrite sa, na čo doplácajú
Peter Sagan.
FOTO Namiesto víťazstva má dieru na zadku. Sagan sa hneval: Súperi sa so mnou hrali!
Zasadnutie parlamentu k vyjadreniu dôvery novo zostavenej vláde pod vedením Petra Pellegriniho. Na snímke zľava je Marek Maďarič a Juraj Blanár.
Správy
Parlamentná schôdza úplne prekryla dôležitý moment v živote poslanca Marka Maďariča. Čo sa stalo?
Smutná správa.
Regióny
AKTUÁLNE Po ťažkej chorobe zomrel Harabin (†60): V jeho rodisku zavládol veľký žiaľ!
Juraško si opäť vyrobil trapas.
Šoubiznis
Obrovský TRAPAS Juraška v priamom prenose: Šóošová sa zmohla iba na jedno: Romčo, to nemyslíš vážne!
Oľga Feldeková
Šoubiznis
Veľký trapas v relácii Sedem: Feldeková chcela byť za múdru, no pre Pellegriniho zažila hanbu ako hrom!
Juraj Lelkes a Ján Gordulič.
Šoubiznis
Páni z OTO očami stylistu: Trblietavý Lelkes to s medúzou poriadne prehnal a Gordulič... to si radšej prečítajte sami!
Sexi moderátorky.
FOTO Športové moderátorky dostávajú fanúšikov do varu: Sexi Slovenky strčia svojimi krivkami všetky do vrecka

Kríza medzi Peštovou a Haberom? Daniela sa s deťmi odsťahovala naspäť do USA! A bez Paľa!

Životní partneri, česká topmodelka Daniela Peštová (47) a líder skupiny Team Pavol Habera (56), rozhodne patria medzi najstabilnejší pár československého šoubiznisu. Aj po rokoch sa k sebe správajú ako zamilovaní tínedžeri, o čom doteraz svedčili aj ich spoločné fotky na sociálnej sieti, ktorými sa obaja pravidelne chválili. No viacerí si za posledné mesiace všimli, že spevák sa stiahol z Instagramu a blondínka pridáva fotky iba seba a detí. Čo sa medzi dvojicou skutočne stalo?

Bolo to presne 28. mája 2000, keď rozvedenému Haberovi padla do oka česká topmodelka Daniela Peštová. Vraj to bola láska na prvý pohľad. Úspešná manekýnka a spevák sa do seba zahľadeli počas spoločného moderovania známej modelingovej súťaže v Prahe. Od toho momentu sa z nich stal doslova pár snov. Keď medzi nimi preskočila povestná iskra a Paľo pochopil, že práve ona je žena, s ktorou chce stráviť zvyšok života, odišiel za ňou žiť do New Yorku, kde zotrvali celé štyri roky. Práve tu splodili dcéru Ellu a šťastne žili v jednej domácnosti spolu s Danieliným synom Yanickom (14) z predchádzajúceho manželstva.

Daniela Peštová a jej momentka z víkendu.
Daniela Peštová a jej momentka z víkendu.
Foto: Instagram


No po tom, ako začal dostávať pracovné ponuky Paľo, vtedy ešte štvorčlenná rodinka pristúpila na požiadavky hlavy rodiny a Spojené štáty vymenili za Česko. Keďže Habera začal robiť porotcu v SuperStar, kúpili si aj dom v Ivanke pri Dunaji a pendlovali medzi Prahou a Slovenskom. Dvojici sa potom narodil syn Paul Henry a všetci si užívali radosť a šťastie.
Habera, ktorý si súkromie stráži ako oko v hlave, si dokonca pred pár rokmi zriadil profil na Instagrame, kde sa pravidelne chválil fotkami zo života či tými s Danielou a deťmi. A rovnako to robila aj ona. Nebol týždeň, aby na sociálnu sieť nezavesila ich zaľúbenú fotku. No v poslednom čase akoby uťalo. Posledný záber, ktorý dala s Haberom, bol 23. novembra 2017. Blondínka sa odvtedy fotí už iba sama s deťmi.

Paľo Habera.
Paľo Habera.
Foto: TV Markíza


Viacerí tak začali špekulovať, či sa prominentná dvojica nerozišla. „Daniela a Paľo sú stále spolu. No s tým rozdielom, že Daniela sa pred časom presťahovala z Prahy do USA, kde predtým žila. V Česku si jednoducho ani po tých rokoch nedokázala zvyknúť a s deťmi sa rozhodla odsťahovať. Keďže Paľo má v Česku a na Slovensku mnoho kšeftov, nemohol sa zbaliť a odísť. Keď sa mu dá, chodí za rodinou za veľkú mláku,“ dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja.

POSLEDNÝ SPOLOČNÝ ZÁBER HABERU A PEŠTOVEJ NÁJDETE V GALÉRII:

Ďalšie zaujímavé témy: