Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

FOTO VNÚTRI Vzbura divákov Telerána! To naozaj ste si do štúdia zavolali TOHTO hosťa? Zvážte, čo dávate do televízie!

Hosťom v Teleráne bola Gabriel, ktorá sa chce podobať na Barbie.

Zdroj: TV Markíza

Reklama

Diváci Telerána sú zvyknutí, že každé ráno na nich na obrazovkách čaká v rámci relácie zaujímavý hosť či témy. No to, čo sa tam objavilo dnes, viacerých vytočilo do vývrtky.

Dnešné Teleráno moderovali Roman Juraško a Tomáš Juríček. Krátko pred ôsmou hodinou ráno divákov už navnadili na hosťa, ktorý bude stáť rozhodne za to. V štúdiu mali totiž len 17-ročné české dievča, ktoré sa chce podobať na kultovú bábiku Barbie.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    V skratke - Barbie

    Keď však začala rozprávať svoj príbeh, diváci sa pred obrazovkami nestačili čudovať. ,,To, že sa chcem podobať na Barbie, som zistila v šestnástich. Teraz mám 17. Podporuje ma v tom môj 34-ročný priateľ. O dva týždne ma čaká zväčšenie pŕs," rozhovorila sa Gabriel Jiráčková a v tom momente Romanovi Juraškovi skoro vypadli oči. ,,Počkaj... Ty si chceš ešte toto zväčšovať?" a ukázal na jej nadrozmerný dekolt. ,,O koľko čísel ešte?" spytoval sa. ,,Neviem ešte presne, akú veľkosť chcem dosiahnuť, ale chcem si ich zväčšiť," reagovala Lolo Ta Bella, ako si Češka hovorí.

    Diváci však pochopenie na takéhoto hosťa rozhodne nemali. ,,Je ešte mladá, raz sa za ten vzhľad bude hanbiť! Je to vulgárne a lacné... Ako z béčkového po*na... Choré! Rodiča to nevidia...?" ,,Ktorá bábika Barbie ma nenormálne veľké prsia, keď si ich chce zväčšovať ??? Žiadna... Robia zo seba monštrá, nechce sa jej normálne pracovať, tak chce sa odlišovať," ,,Markíza, prosím vás, naozaj zvažujte, čo dávate to telky, lebo niektorí ľudia vám dôverujú a berú vás za vzor! Ani nemáte potuchy, čo spôsobujete... Ako keď jedna nemenovaná výživová odborníčka povedala, že kúpiť hotové jedlo pre dieťa je lepšie ako mu ho doma pripraviť!" ,,Ktorého zamestnanca, preboha, napadlo pozvať ju?" ,,Celé zle toto... Kam tento svet speje? Roman a Tomáš top výraz!" ,,Skôr vyzerá ako lacná pornohviezda. Toto má od Barbie ozaj ďaleko!" sťažovali sa ľudia krátko po konci Telerána na oficiálnej stránke na Facebooku.

    Anketa

    Myslíte si, že bol tento hosť do Telerána vhodný?

    Áno, vôbec mi neprekážala. Rád/a som si ju vypočul/a. 6% Absolútne nie! Pozerajú to aj deti a toto je pre nich zlý príklad! 94%Celkový počet hlasujúcich: 3365

    Čítajte viac

    Vyberáme pre vás niečo PLUS