viac magazínov
Vadala mal mať s exposlancom Mosta-Híd firmu v Chorvátsku.
Správy
ŠOKUJÚCE odhalenie: Tento známy politik chcel s Vadalom stavať rezort v Chorvátsku!
Módna stylistka Andrea Ziegler si posvietila na to, ako sa nahodili Pellegriniho ženy.
Správy
Módna stylistka si posvietila na naše ministerky. Ktorá obstála najlepšie?
Pacientka musela na operáciu čakať 3 mesiace. Povedali jej, že nemajú sestry. Ilustračné foto
Rady a tipy
Zúfalstvo pacientky po skúsenosti v štátnej nemocnici: Na TOTO platím odvody?
Polícia zadržala muža až po ukončení pochodu. (Ilustračné foto)
Správy
Dráma na Tichom pochode v Bratislave: Polícia zadržala muža so zbraňou!
Manželka Federera
FOTO Slovenska manželka Federera vyrazila na pláž: Pred rokom pneumatika a teraz... Mirka, preboha, čo so sebou robíš?
Karen McDougal (46) mala podľa vlastných tvrdení s Trumpom milenecký pomer celých 10 mesiacov. Všetko sa začalo len niekoľko týždňov po tom, čo Melania Donaldovi porodila syna Barrona.
Správy
VIDEO Nechránený sex päťkrát mesačne, za ktorý chcel Trump platiť: Playmate prehovorila o divočine s Donaldom, Melanii odkazuje – PREPÁČ!
Šťastná rodinka je už minulosťou.
Šoubiznis
Edita Bičanová po nechutných slovách svojho manžela: Keby chcem, podám na teba trestné oznámenie!
Cmorík
EMMA
Peter Cmorík a Daniela Lovlin sú už rodičmi: Toto sú ich dva malé poklady!
Manželský život jej prospieva.
Šoubiznis
FOTO Danica Nejedlá opäť šokovala výzorom: Tak ale TOTO?

KONEČNE! Hanba Bratislavy zmizne do leta: Pozrite sa, ako bude vyzerať

​Hanba Bratislavy zmizne! Už budúci rok v lete by mal začať všetkým obyvateľom i návštevníkom Bratislavy slúžiť nový, zrekonštruovaný podchod na Trnavskom mýte v Bratislave.

Tvrdí to mesto aj spoločnosť Immocap Group, ktorá ho má zrekonštruovať. S prácami na jeho rekonštrukcii sa začne už v pondelok!

Na tlačovej konferencii to oznámil primátor Bratislavy Ivo nesrovnal spolu s predsedom predstavenstva spoločnosti Petrom Lukešom. Hneď na úvod primátor povedal, že podchod na Trnavskom mýte je hanbou Bratislavy.

Vizualizácia obnoveného podchodu na Trnavskom mýte.
Vizualizácia obnoveného podchodu na Trnavskom mýte.
Foto: bratislava.sk

"Ja ako Bratislavčan, som sa cítil zahanbenie a frustráciu. Preto som začal hľadať riešenia a podarilo sa!" povedal primátor. "Tak, ako v prípade Tyršovho nábrežia, Dunajských nábreží, Predstaničného námestia, Námestia slobody, Mosta SNP a ďalších," dodal. Prezradil, že všetko to robil so srdcom a aj preto sa riešenie našlo.

ŠOKOVANÝ záchranár vychytávku nemocnice nepredýchal: To je choré a úbohé!

"Týmto riešením je spolupráca s významnou slovenskou slovenskou realitnou spoločnosťou Immocap, ktorá ponúkla spoluprácu. V pondelok sa začína rekonštrukcia a mesto konečne dostane podchod, ktorý je hodný 21. storočia. Mesto sa tiež bude podieľať na rekonštrukcii, najmä nadzemných častí," vysvetlil Nesrovnal.

Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal a predseda predstavenstva Immocap Peter Lukeš.
Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal a predseda predstavenstva Immocap Peter Lukeš.
Foto: bratislava.sk

Doplnil, že mesto investuje do eskalátorov, ale aj povrchov v okolí podchodu, renovácia vstupov a čiastočná renovácia električkových zastávok. Práce budú prebiehať tak, aby obyvatelia a návštevníci mesta boli čo najmenej obmedzení. "K nejakým obmedzenia určite dôjde, ale budú čo najmenšie. Tu chcem preto poprosiť o pochopenie," uzavrel.

Tomu sa hovorí poriadna drzosť! Cestný pirát si dovolil ísť neskutočnou rýchlosťou!

Najbližším cieľom v súvislosti s Trnavským mýtom je vrátenie železničnej dopravy, stanica Filiálka, o ktorej sa hovorí už tiež veľmi dlho. Podľa jeho slov je dôležité najmä to, že podmienky bude určovať mesto a nie developeri. "Bratislavčanom chceme priniesť nový, bezpečný a bezbariérový verejný priestor so službami, ako napríklad potraviny, drogéria, lekáreň, kvetinárstvo či kaderníctvo," spresnil predseda predstavenstva Immocap Group Peter Lukeš. V rámci projektu sa počíta aj s nepretržitým 24-hodinovým kamerovým systémom a strážnou službou. Rekonštrukciou tak táto lokalita zapadne do 21. storočia.

Čísla o Projekte 30 000 ľudí prejde každý deň podchodom na Trnavskom mýte 2,5 milióna eur je celková suma, ktorú má investovať spoločnosť Immocap Group 1,2 milióna eur je suma, ktorú má investovať mesto 2018 v lete tohto roku má byť pochod hotový 15 rokov je čas, na ktorý je schválený prenájom podchodu