FOTO krásnej Sienny (†23) v galérii>>>

Po páde z koňa austrálska Misska utrpela vážne poranenie hlavy a poškodil sa jej mozog, kvôli čomu ju museli okamžite napojiť na život udržiavacie prístroje.

Sienna v prírode s koňmi, kde bola vždy najšťastnejšia.
Zdroj: Instagram/Sienna Weir

Po vyše mesiaci od nehody museli jej rodičia spraviť to najťažšie rozhodnutie a odpojili ju od prístrojov. Nikto z jej rodiny sa viac k smrti Sydneyčanky nevyjadril. O udalosti informuje portál Daily Mail.

Dojímavé slová smútiacich blízkych

„Milovali sme láskou, ktorá bola viac ako láska,“ povedal jej zlomený partner Tom Bull, ktorý jej poslal odkaz do neba prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Sienna bola "anjelom", takto sa o nej na Instagrame vyjadrujú smútiaci kolegovia a kamaráti.
Zdroj: Instagram/Sienna Weir

Okrem partnera si jej spomienku uctilo mnoho priateľov a fanúšikov na Instagrame: „Nebo dnes získalo najkrajšieho anjela. Bude mi na tebe všetko chýbať Siena, milujem ťa,“ napísal jeden z kamarátov.

Poctu jej vzdala aj agentúra Scoop Models, ktorá ju zastupovala, či fotograf Chris Dwyer: „Bola si jednou z najláskavejších duší na svete, rozžiarila si miestnosť a svet je teraz oveľa temnejší, keď si preč.“

Jej láska ku koňom sa jej stala osudnou

Weirová bola jednou z 27 finalistiek austrálskej Miss Universe v roku 2022. Bola tiež absolventkou anglickej literatúry a psychológie na univerzite v Sydney. Najviac zo všetkého milovala jazdenie na koňoch, čo sa jej paradoxne stalo osudným.

Weirová bola jednou z 27 finalistiek austrálskej Miss Universe v roku 2022.
Zdroj: Instagram/Sienna Weir

„Moja rodina si nie je celkom istá, kde sa táto vášeň vzala, ale jazdím na koni od svojich 3 rokov a neviem si bez toho predstaviť svoj život. Cestujem na vidiek v Sydney 2-3 krát týždenne, aby som každý druhý víkend trénovala a súťažila v Novom Južnom Walese,“ povedala o svojej vášni v jednom z rozhovorov v súťaži Miss Universe.

Prečítajte si aj: