Ako informovala hovorkyňa VZZS Zuzana Hopjaková, vrtuľník pristál v poli neďaleko 51-ročného muža. Malo by ísť o Tibora Jankovského. Známy trenčiansky gynekológ mal byť pri vedomí, so záchranármi komunikoval, sťažoval sa na výrazné bolesti hrudníka, chrbtice a panvy.

„Lekár mu poskytol neodkladné zdravotné ošetrenie a v spolupráci s hasičmi preložili pacienta na palubu vrtuľníka. V stabilizovanom stave s podozrením na zlomeninu chrbtice ho letecky transportovali na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Trenčíne,“ doplnila Hopjaková.

Trenčianska nemocnica sa k prípadu nevyjdruje.

"Z dôvodu zachovania ochrany osobných údajov požadované informácie nemôžeme poskytovať," znie stanovisko hovorkyne Martiny Holecovej.

Bývalá manželka známeho gynekológa a bývalá tajomníčka Monika Jankovská je aktuálne vo väzenskej nemocnici v Trenčíne, potom čo sa, podľa svojho advokáta, pokúsila o samovraždu, keď skonzumovala väčšie množstvo liekov proti úzkosti.

Sudca Špecializovaného trestného súdu v Pezinku prepustil  Jankovskú po jedenástich mesiacoch na slobodu.  Rozhodnutie však ešte nie je právoplatné. 

Viac foto nájdete TU

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom

Anketa
Venujete sa aj vy intenzívne nejakému nebezpečnému športu?

Mohlo by vás zaujímať: