Prekvapivo sa ukázalo, že mali pravdu a aj sa súčasne mýlili. Hoci sa Sex v meste po vyše 20 rokoch od prvej premiéry vracia pod taktovkou televízie HBO, predsa len už nebude taký ako predtým – hoci hlavné hrdinky svoje čaro a charizmu jednoznačne nestratili.

Takto zostarli krásavice zo Sexu v meste: Carrie vyzerá úžasne, len tie nohy! A Miranda so Samanthou to s vráskami už vzdali >>

Súčasťou novej, desaťdielnej série s podtitulom „And Just Like That“ totiž nebude obľúbená Kim Cattrall (64) alias Samantha Jones. Líderka seriálu Sarah Jessica Parker však popiera, že by za rozhodnutím vystrihnúť jednu z hlavných postáv bola zlá krv. „Jednoducho ju nepotrebujeme, ale bude nám chýbať. Máme ju veľmi radi! Je súčasťou nás všetkých, ale nie príbehu,“ objasnila, pričom ju citoval napríklad britský denník Daily Mirror.

VIDEO upútavka na pokračovanie Sexu v meste:

Kim Cattrall sa v minulosti vyjadrila, že by si už ikonickú rolu nezopakovala, a naznačila tiež, že za jej rozhodnutím stoja nie príliš priaznivé vzťahy s Jessicou Parker.

Anketa
Ste fanúšikmi Sexu v meste?

Slávna šou získala sedem cien Emmy a osem Zlatých glóbusov. Nové epizódy Sexu v meste budú čerpať inšpiráciu z rovnomennej knihy od Candice Bushnellovej a pôvodného seriálu, ktorý pre HBO v rokoch 1998 až 2004 vytvoril Darren Star. Trojica hlavných postáv tentoraz nebude riešiť životné patálie po 30-ke, ale 50-ke.

Aha, ako sa zmenili herečky zo seriálu SEX V MESTE: Niektoré vyzerajú stále skvelo, no iné...!

Porovnanie, ako hlavné hrdinky zostarli, nájdete na ďalšej strane >>>

Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon: Sex v meste sa po 20 rokoch od premiéry a 10 rokoch od skončenia vracia späť! Bohužiaľ, bez herečky Kim Catrall.
Zdroj: Profimedia