VIAC FOTO nájdete TU!

Poncho sa zameriava na páry, ktoré bojujú s neplodnosťou a stále snívajú o tom, že do svojho života privítajú krásne dieťa. Jedno embryo predáva za neuveriteľnú cenu 2 milióny dolárov alebo približne 29,8 miliardy rupií.

Poncho de Nigris (47), známy mexický influencer a podnikateľ, prekvapil tým, že ponúka na predaj vlastné embryá za astronomické ceny.
Zdroj: Instagram/@ponchodenigris

Tieto embryá sú pozoruhodným výsledkom spermií samotného Poncha a vajíčok jeho manželky Marcely, ktoré boli starostlivo uchované zložitým procesom oplodnenia in vitro (IVF) pre prípad, že by si pár želal rozšíriť svoju rodinu.

Anketa
Dokázali by ste predať svoje embryá, ak by ste za ne dostali milióny?

Možno sa však pýtate, prečo sa tento odvážlivec lúči so svojimi vzácnymi embryami. Nuž, pripravte sa na motív, ktorý stojí za týmto dych vyrážajúcim rozhodnutím - Poncho chce prispieť k skrášleniu ľudskej rasy! Podľa tohto chrabrého inseminátora sú jeho a Marceline embryá najvyššej kvality, píše portál Oddity Central.

Ako vyzerajú Ponchove deti a rodina? VIAC FOTO nájdete v galérii >>>

Navyše, rozsiahle genetické štúdie údajne potvrdili výnimočnosť ich dedičných vlastností. S takouto ohromujúcou bilanciou sa nemožno čudovať, že 47-ročný Mexičan je presvedčený, že zástupy dychtivých nadšencov ochotne vysolia nemalé peniaze, aby si zabezpečili jeho cenné embryá.

VIAC FOTO nájdete TU!

Ak teda máte záujem zmeniť svoj život a získať embryá, ktoré ich tvorca považuje za výnimočné, Poncho de Nigris je pripravený a ochotný rokovať s potenciálnymi kupcami. Fotografie Poncha s deťmi a rodinou nájdete v našej galérii.

Mohlo by vás zaujímať: