Umelecko-filmový event, ktorý sa koná v Los Angeles už desiaty rok, hostil tie najväčšie celebrity. Už tradične sa o róby prominentných hostí postaral módny dom Gucci, okrem toho odmenil štedro aj múzeum a aktivity LACMA.

FOTO CELEBRÍT NÁJDETE V GALÉRII

Na červenom koberci sa však tentoraz karta obrátila. Dámy, ktoré sa väčšinou zahaľujú, vystavili svoje ženské prednosti ako na striebornom podnose. Herečky Dakota Johnson (32) či Salma Hayek (55) sa nepochválili iba nádhernými večernými róbami, ale aj hlbokými výstrihmi. Bujaré poprsie predviedla aj 19-ročná speváčka Billie Eilish či dlhoročná priateľka Leonarda DiCapria modelka Camila Morrone (24). Tá, mimochodom, prišla na červený koberec iba v priesvitných obtiahnutých šatách, v ktorých takmer vystavila na obdiv to, čo má jej Leo v posteli.

Miley Cyrus a Billie Eilish
Zdroj: Matt Winkelmeyer

Osobitnou kapitolou bola kontroverzná speváčka a herečka Miley Cyrus (28). Tá prišla na prekvapenie v roláku a vo farebnom kostýme módneho domu Gucci. Že by už zabudla na časy, keď sa na červenom koberci pretŕčala s prsami prelepenými čiernou lepiacou páskou alebo hore bez? V každom prípade táto zmena Miley viditeľne prospela a svoje žezlo, ako sa zdá, prenechala kolegyniam z brandže.