Shiloh, zmenila si názor? 15-dcéra Angeliny sa dlhé roky prezentovala ako chlapec. Po ulici chodila v chlapčenskom oblečení, na premiérach filmov svojich rodičov si obliekala pánske saká a vlasy nosila neustále ostrihané na krátko. Prvé zmeny v jej výzore si fanúšikovia všimli už začiatkom tohto roka, keďy si nechala narásť dlhšie vlasy a v ušiach mala dievčenské náušnice. Obrovské prekvapenie však prišlo až na premiére najnovšieho filmu Eternals, ktorá sa konala v Londýne. 

FOTO NEUVERITEĽNÁ PODOBA ZMENENEJ SHILOH A ANGELINY V GALÉRII

Už nechcem byť John!

Keď sa Shiloh objavila na červenom koberci vedľa svojej slávnej matky, vyzerala ako jej mladší klon! S plnými perami a prenikavo modrými očami pripomínala Angelinu, keď bola v rovnakom veku ako ona. Shiloh si dokonca obliekla rovnaké biele šaty, ako mala Angelina v roku 2019, avšak mierne upravené. Dala si ich skrátiť a ramienka si zúžila. 

Svoje šaty zapožičala Angelina aj svojej adoptívnej dcére Zahare 19. októbra na premiére v Los Angeles. Túto ikonickú trblietavú róbu si herečka obliekla v roku 2014 na udeľovaní Oscarov. 

Zahara v rovnakých šatách, ako mala na sebe Angelina na Oscaroch v roku 2014.
Zdroj: Getty Images/koláž

Na červenom koberci sa okrem Shiloh objavili aj jej súrodenci: Zahara (16), Maddox (20) a dvojičky Vivienne (13) a Knox (13). 

Angelina Jolie na premiére filmu "The Eternals" v Londýne so svojimi deťmi.
Zdroj: Jeff Spicer

Manželstvo Angeliny Jolie a Brada Pitta sa rozpadlo v roku 2016 a odvtedy bojovali o šesticu detí, ktoré spolu majú alebo si adoptovali. O svoje deti sa teraz s Bradom starajú na striedačku. 

Prečítajte si aj: