Okrem Angeliny zavítali na akciu aj speváčka Katy Perry s Orlandom Bloomom, novozélandská speváčka Lorde, americká herečka a tanečnica Jenna Dewan, či poetka Amanda Gorman, ktorá uchvátila celý svet na inaugurácii amerického prezidenta Joea Bidena. Amanda sa po Bidenovej inaugurácii stala najmladším básnikom, ktorí pri tak veľkej udalosti vystúpili so svojou poéziou.

FOTO ANGELINY Z ČERVENÉHO KOBERCA V GALÉRII

Takmer rok po inaugurácii dostala za svoj prejav aj ocenenie, ktoré jej nepredal nikto iný ako Angelina. Jej srdcervúci prejav nenechal ani jedno oko suché a keď si 23-ročná Amanda prevzala cenu, celou sálou sa ozýval veľký potlesk. 

Amanda Gorman na inaugurácii prezidenta Joea Bidena.
Zdroj: Drew Angerer

Angelina sa na červenom koberci objavila po boku svojej adoptovanej dcéry Zahary. Zatiaľ čo ona mala oblečený elegantný biely overal s opaskom, Angelina stavila na dlhé elegantné šaty od návrhára Haritha Hashima, ktoré jej odhalili celý chrbát. Herečka tak všetkým ukázala svoje veľké tetovanie na chrbte, ktoré je hotovým umeleckým dielom. 

Čo znamenajú tetovania Angeliny Jolie?
Pravú lopatku jej zdobia budhistické múdrosti, v strede chrbta má svätyňu a pod ňou súbor mriežok nazývaných Yantra, ktoré by jej mali podľa povestí priniesť šťastie.
Anketa
Páčili sa vám šaty Angeliny Jolie?

Angelina Jolie a jej bývalý partner Brad Pitt majú šesť detí, z ktorých tri sú adoptované a tri biologické. Spoločne vychovávajú Maddoxa, Paxa, Zaharu, Shiloh , Vivienne a Knoxa, ktorí tvoria klan Jolie-Pitt. Prvým dieťaťom krásnej a charizmatickej herečky bol práve Maddox, ktorého si Angelina adoptovala ako 7-mesačného.

Prečítajte si aj: