Aká matka, taká Lourdes. Najstaršia dcéra Madonny Lourdes León oficiálne započala svoju hudobnú kariéru, píše britský denník The Daily Mail. V stredu šokovala internet, keď jej na Youtube vyšla nová pieseň s názvom Lock&Key pod umeleckým menom Lolahol.

Najpikantnejšie FOTO Lourdes nájdete v našej galérii >>>

Dvadsaťpäťročná speváčka sa výberom pikantného oblečenia pre videoklip vydala v stopách svojej 64-ročnej matky a celému svetu ukázala, že v génoch nemá len hudobný talent, ale aj odvahu ukázať svoje bujné krivky.

Kontroverzná modelka prenechala len málo predstavivosti fanúšikov a na najnovších záberoch ukázala dokonalé poprsie zakryté len nálepkami na bradavky. V ďalšej scéne pózuje na pláži a robí roznožky, pričom odhaľuje svoju závideniahodnú postavu.

Pred svojím debutom sa Lourdes príliš nezaujímala o hudbu, len minulý rok povedala pre magazín Interview: "Čo sa týka hudby, viem spievať. Len sa o ňu nezaujímam. Možno mi príliš pripomína domov." Namiesto toho sústredila svoju energiu na tanec, ktorý študovala na vysokej škole, a to, čo sa naučila o pohybe, uplatnila v rozvíjajúcej sa kariére modelky.

Celému svetu ukázala, že v génoch nemá len hudobný talent, ale aj odvahu ukázať svoje bujné krivky
Zdroj: Instagram/@lourdesleondaily

„Som na teba taká hrdá, Lolo,“ gratulovala Madonna na Instagrame svojej dcére k novému videoklipu. Lourdes León je dcérou kráľovnej popu a kubánskeho tanečníka a fitnes trénera Carlosa Leóna.

Viac FOTO nájdete TU!

Prečítajte si tiež: