Niet pochýb o tom, že Madonna (63) vyzerá na svoj vek veľmi dobre. Nielenže má dokonalú postavu, ale aj mladšieho partnera, 27-ročného Ahlamalika Williamsa, s ktorým randí už tri roky. Kráľovná popu sa však akosi s prirodzeným starnutím nevie stotožniť ani napriek tomu, že jej formu závidí azda väčšina žien v jej veku, čo dokazujú aj fotografie, ktoré uverejnila na sociálnu sieť Instagram. 

>>> FOTO NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII <<<

Na after párty, ktorá sa konala po odovzdávaní hudobných cien MTV Video Music Awards, prišla Madonna oblečená v čiernom obtiahnutom body a na hlave mala svadobný závoj a okuliare, akoby sa pred paparacmi chcela maskovať. Po niekoľkých dňoch, keď už svet obleteli všetky paparaci fotografie z tejto udalosti, zverejnila na sociálnu sieť vlastnú verziu záberov - a teda, fanúšikovia sa nestačili diviť!

Anketa
Myslíte si, že to Madonna s úpravou svojich fotografií preháňa?

Madonna totiž opäť potvrdila to, o čom všetci hovoria už niekoľko mesiacov. Speváčka vyzerá na fotografiách úplne inak, má vyretušovanú tvár, na niektorých záberoch sa dokonca zdá, že sa grafici vyhrali aj s jej postavou. Čo myslíte?

Prečítajte si aj: