Viac FOTO živej Barbie nájdete TU!

22-ročná Luna Barbara pracuje ako internetová modelka. Dôvodom je podľa jej vlastných slov to, že pre svoj extrémne atraktívny vzhľad si nedokáže nájsť a udržať normálnu prácu. Tvrdí, že muži nedokážu spracovať jej vzhľad, ktorý bol dôkladne prepracovaný plastickými chirurgmi, takže sa na pracovisku nikdy nedostane do poprednej pozície bez toho, aby za tým nehľadali sexuálne zvýhodnenie.

Živou Barbie sa môže pochváliť už aj Maďarsko.
Živou Barbie sa môže pochváliť už aj Maďarsko.
Zdroj: instagram

Barbara predtým pracovala ako recepčná. Bohužiaľ, napriek tomu, že ju práca bavila bola nútená z nej odísť, pretože muži, ktorí s ňou spolupracovali ju vraj nemohli zniesť kvôli jej aure a príťažlivosti.

„Uvedomila som si, že táto práca nie je pre mňa, pretože žijeme v spoločnosti, v ktorej veľmi atraktívna žena nemá príliš veľkú šancu udržať si prácu alebo napredovať bez toho, aby musela mužom poskytovať sexuálne služby, čo nebolo mojím zámerom,“ uviedla v jednom z rozhovorov. „Či sa nám to páči alebo nie, žijeme v patriarchálnej spoločnosti,“ dodala blond kráska.

Anketa
Zamestnali by ste živú Barbie?
  • 10%
  • 90%

Svoj vzhľad však meniť nechce. Napriek tomu, že sa nikdy nevnímala zle, učarovali jej plastické operácie. Aktuálne ich má za sebou viac, ako 10 a plánuje v nich pokračovať aj naďalej. V blízkej budúcnosti by si dokonca chcela nechať odstrániť aj niekoľko rebier. Je tak vskutku otázne či Barbara skutočne túži nájsť si prácu alebo sa len snaží na seba upriamiť pozornosť.