Britney Spears vydesila svojich fanúšikov a verejnosť tým, že pred pár dňami vymazala svoj účet na Instagrame a neodpovedala na telefonáty svojim najbližším. Práve sociálne siete táto speváčka totiž používa na zdieľanie súkromia so svetom a pravidelne sa so svojimi sledujúcimi delí o najnovšie správy.

Našťastie sa po dlhých hodinách objavila správa, že je v poriadku, a svoj účet opäť obnovila.

Fotografie odhaľujúce údajné tehotenské bruško Britney Spears nájdete v galérii »

Bývalá popová princezná vraj pomerne často desí svoje okolie podobnými excesmi. Najnovšie video, ktoré zverejnila, však vyvolalo ďalšie obavy o jej zdravie. „Prvýkrát sa ukazujem v nočnej košeli! Všetky sú hodvábne a krásne. To som ja dnes ráno, cítim sa sama sebou so svojím bábätkom,“ napísala k videu, na ktorom pózuje v nočnej košeli.

S manželom Samom Asgharim (28) sa o dieťa pokúšajú už dlhšie. Speváčka začiatkom roka potratila.
Zdroj: instagram

V minulosti sa Britney netajila tým, že chce svojmu mladému manželovi Samovi Asgharimu (28) porodiť dieťa. Správy o jej tehotenstve obleteli svet aj začiatkom roka. Vtedy tehotenstvo priznala, no žiaľ, potratila. O svojom trápení otehotnieť sa znovu zverila na svojom účte.

Britney má z predošlého manželstva s Kevinom Federlinom (44) dvoch synov - Seana Prestona (17) a Jaydena (16). Chlapcov vychováva ich otec od roku 2008, keď boli Britney odobrané práva na výchovu pre jej psychický stav. Dodnes s nimi nemá po sérii obnažených fotiek dobré vzťahy.

Anketa
Myslíte si, že by tehotenstvo pomohlo Britney so psychikou?

Skalní fanúšikovia a okolie nie sú zdesení len správou o jej údajnom tehotenstve, ale i o nedávnom priznaní bolestivej minulosti. Speváčka vyšla na verejnosť so správou, že jej otec Jamie Spears (70) chcel raz ukončiť jej život. Malo sa tak stať počas jeho poručníctva nad dcérou.

Pokračovanie na ďalšej strane »