Viac FOTO nájdete TU!

Leonardo nie je známy len filmovými megahitmi ako Titanic, Vlk z Wall Street či Veľký Gatsby, ale aj láskou k mladým ženám. Na titulky magazínov sa dostal aj vďaka vzťahom s najslávnejšími kráskami sveta, ktoré však nikdy nemali viac ako 25 rokov.

Leonardo Di Caprio sa len nedávno rozišiel s Camillou Morrone. Stalo sa tak mesiac po jej 25. narodeninách.
Zdroj: Getty Images

Pred časom sa po piatich rokoch rozišiel s priateľkou, modelkou a herečkou Camilou Morrone, a to len mesiac po dovŕšení jej 25 rokov, čím potvrdil svoj vzorec výberu partneriek. Po ich rozchode sa chvíľu šepkalo, že randí s 22-ročnou ukrajinskou modelkou Mariou Beregovou. Správy sa však nakoniec nepotvrdili a Leo nakoniec zalovil v nových vodách. V uplynulých dňoch ho fotografi prichytili na romantickom rande s 27-ročnou Gigi v newyorskej reštaurácii Cipriani. Dvojica sa snažila maskovať v tmavých bundách, pričom Leo si zahalil aj tvár a Gigi sa snažila zakryť si tvár aspoň rukou.

Správy o tom, že flirt prerástol do romantického vzťahu, sa objavili krátko po tom, ako dvojica spolu strávila večer na halloweenskej párty Circoloco v Brooklyn Navy Yard.

Anketa
Myslíte si, že láska Leonardovi a Gigi vydrží?

Gigi Hadid je podľa všetkého Leonardovou prvou partnerkou, ktorá má viac ako 25 rokov. V roku 2000, keď mal on sám 25, chodil s Gisele Bundchen, ktorá mala v tom čase len osemnásť. Vzťah vydržal celých päť rokov. Ďalšou Leovou láskou bola modelka Bar Refaeli, s ktorou bol od roku 2005 do roku 2011. Bar mala počas ich vzťahu 20 až 25. Rovnaký scenár použil aj pri nasledujúcich vzťahoch s herečkou Blake Lively, modelkou Erin Heatherton, Toni Garrn či Ninou Agdal. Po každom rozchode si Leo rýchlo našiel mladšiu verziu. Až doteraz...