Miley Cyrus už od detstva prekypovala talentom, ktorý zhmotnila v roku 2006 v Disneyho seriáli Hannah Montana. Prevažne dievčenské publikum si získala po celom svete a všetko, čo sa spájalo s populárnym dievčaťom, zarábalo peniaze. Miley sa stala zo dňa na deň celosvetovou hviezdou, ktorá dosiahla všetko, na čo si zmyslela. Jej spevácky talent popri natáčaní vzrastal a nakoniec z nej spravil hviezdu celosvetového formátu.

Škandalózne fotografie Miley Cyrus nájdete v galérii »

Rokmi sa z nej stávala ikona, ktorá okrem nevinnej tváričky ukazovala svetu čoraz viac. Miley začala plniť svetové bulvárne stránky najmä po rozchode so snúbencom Liamom Hemsworthom (32). Po ich prvom rozchode, ktorý niesla veľmi ťažko, sa z nevinnej detskej hviezdy stala búrlivá žena, ktorá neprestávala prekvapovať a šokovať. Speváčka nastúpila na koncertnú šnúru, kde predvádzala viac, ako by sa čakalo. Sexistické vystúpenia plné nahoty a obscénnych gest boli jej pravidelnou súčasťou. V tom istom čase sa začalo povrávať aj o jej drogovej závislosti.

Bujaré obdobie speváčky Miley Cyrus sa začalo po rozchode s hercom Liamom Hemsworthom. Rozišli sa celkovo dvakrát. Po dvojročnom manželstve ich lásku ukončil v roku 2020 rozvod.
Zdroj: instagram

Napokon sa upokojila opäť po tom, čo sa s Liamom dali dokopy a nakoniec sa v roku 2018 zosobášili. Manželstvo im však vydržalo len dva roky. Oficiálne sa rozviedli v roku 2020. Miley sa opäť utrhla a pokračovala v šokovaní. Ostrihala si vlasy, odfarbila sa, odhalila tetovanie, našla nových spolupracovníkov a začala sa na pódiu a mimo neho predvádzať viac a viac.

Miley Cyrus počas rozvodu tvorila pár s hudobníkom Codym Simpsonom. Jej Instagram v tom čase pripomínal skôr erotickú šou.
Zdroj: instagram

Pokračovanie na ďalšej strane »