Bývalá manželka Toma Cruisa a austrálsko-americká herečka Nicole Kidman poriadne vystrašila fanúšikov. Na sociálnej sieti Instagram sa pochválila fotografiou z nakrúcania nového seriálu Expats, ktorý sa bude vysielať na Amazone. Na zábere pózuje vedľa režisérky Lulu Wang, jej tvár však vyzerá akosi... inak.

ŠOKUJÚCE FOTO NICOLE KIDMAN NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Herečka, ktorá aktuálne hviezdi aj v seriáli Veľké malé klamstvá, ktorý sa vysiela na stanici HBO, je na záberoch na nepoznanie. Jej tvár je príliš napnutá a nafúknutá. Fanúšikovia sa preto obľúbenej hviezdy pýtajú, či podstúpila skrášľovací zákrok alebo plastickú operáciu. Táto téma je však v Hollywoode stále tabu, a aj keď je pri niektorých celebritách nad slnko jasné, že sa zverili do šikovných ručičiek plastických chirurgov, tvrdia presný opak. Rovnako Nicole Kidman, ktorá na otázky týkajúce sa svojho nestarnúceho výzoru už v milosti viackrát odpovedala, že za jej bezchybnú pleť môže zdravý životný štýl. 

Anketa
Myslíte si, že Nicole Kidman podstúpila skrášľovacie procedúry?

„Aby som bola úprimná, som úplne prirodzená. Na tvár si aplikujem opaľovací krém, nefajčím, jedávam zdravé jedlá..." priznala. V roku 2011 však pre nemecký časopis TV Movie priznala, že si do tváre dala aplikovať botox. „Áno, vyskúšala som to, ale nepáčilo sa mi, ako potom vyzerala moja tvár. Teraz ho už nepoužívam a môžem opäť hýbať čelom," priznala.

Prečítajte si tiež: