Speváčka Shakira na svojich sociálnych sieťach zdieľala niekoľko nových videí k jej novovychádzajúcej piesni. Videoklip, ktorý sa pripravuje, bude zjavne plný symbolov o drsnom rozchode medzi ňou a jej manželom, futbalistom Gerardom Piquém (35).

“Nič nehovorím, ale bolí to. Vedela som, že sa to stane.“
úryvok textu z novej piesne Monotonia

Shakira sa v novom videu k piesni naozaj utrhla a dala najavo svoje pocity. Okrem textu piesne, ktorý je o zrade a bolesti, je video plné symbolov ako napríklad zašliapnuté srdce. Je tak jednoznačné, komu video smeruje. Samotný text piesne v jej rodnej španielčine je plný otázok a trpkých výrokov. Speváčka si tak lieči svoje zlomené srdce.

Prominentná dvojica sa rozišla v júni tohto roku potom, ako vyšlo na povrch podvádzanie jej manžela s mladučkou študentkou. Podľa slov známej speváčky prežíva mimoriadne ťažké obdobie, ktoré je veľmi náročné aj pre ich synov Sashu (7) a Milana (9). Je tak viac než isté, že tlak so strany médií na ňu jednoznačne dolieha.

Speváčka v najnovšom videoklipe pre pieseň Monotonia. Srdce v ruke. Jasný odkaz bývalému.
Zdroj: profimedia

Okrem bolestivého rozchodu má latinoskoamerická hviezda aj problémy so zákonom. Španielske úrady ju chcú poslať do väzenia pre daňové úniky. Prokuratúra navrhuje až osemročné väzenie a pokutu 23 miliónov eur.

Fotky novej milenky Gerarda Piquého nájdete v galérii

Jej bývalý partner si našiel náhradu za krásnu speváčku, a to rovno o dvadsať rokov mladšiu. Clara Mariová je v podstate ešte študentka. Piqué vyšiel s pravdou von začiatkom augusta a viac svoj nový vzťah neskrýva.

Shakira a Gerard Piqué tvorili pár 11 rokov.
Zdroj: gettyimages

Shakira sa vyjadrila, že momentálne si prechádza obdobím, keď jej pomôže len tvorenie hudby a skladanie piesní. V novinke môžeme očakávať drsnú odpoveď na jej terajšiu situáciu.

Niet sa čo čudovať, že na tom momentálne nie je práve najlepšie. Oporou sú jej rodina a dvaja synovia.

Prečítajte si tiež: