Palác uviedol, že princezná potrebuje čas na zotavenie zo "stavu hlbokej celkovej únavy". Princeznú v septembri hospitalizovali v JAR, kde podstúpila liečbu infekcie ucha, nosa a hrdla, ktorá ju priviedla k fyzickému kolapsu. Ako sa zdá, nepolepšilo sa jej ani po príchode do Monaka.

FOTO DORONINA NÁJDETE V GALÉRII.

„Bola zjavne vyčerpaná, fyzicky aj psychicky. Bola zdrvená a nedokázala zvládať ani svoje oficiálne povinnosti, ani život vo všeobecnosti a dokonca ani rodinný život,“ prezradil princ Albert, ktorý dodal, že Charlene potrebovala urýchlene pomoc. „Nemôžete nikoho prinútiť, aby pochopil, že potrebuje liečbu,“ dodal. Charlene sa napokon pre odchod na kliniku rozhodla sama, avšak mimo Monaka. 

Pochudnutá princezná Charlene prichádza po 10 mesiacoch späť do Monaka.
Zdroj: Profimedia

"Už niekoľko dní nespala a nejedla. Veľmi schudla, čo ju urobilo náchylnou na ďalšie možné choroby,“ priblížil situáciu Albert pre časopis People a dodal, že ich špekulácie o manželstve sú obrovský výmysel. Najnovšie informácie denníka The Sun však akosi prilievajú olej do ohňa. Podľa zahraničného webu princezná Charlene nie je na klinike sama. Spoločnosť jej robí ruský miliardár Vladislav Doronin (59), s ktorým sa Charlene pozná niekoľko rokov. 

V roku 2011, keď sa vydávala za Alberta, pozvala Doronina aj s jeho vtedajšou priateľkou Naomi Campbell na svadobný obrad. Prekvapivé je, že zatiaľ čo sa Albertovi neustále vyhýba a ich manželstvo je údajne na bode mrazu, s fešným ruským podnikateľom, ktorý sa na ňu nevykašlal ani v najhorších chvíľach, je neustále v kontakte. 

Prečítajte si aj: