Instagramové filtre využívali ľudia aj celebrity vo veľkom aj v roku 2021 a ako sa zdá, s týmto novým trendom budeme žiť ešte poriadne dlho - akoby prirodzenosť viac nebola v móde. Instagramové filtre majú v obľube aj slovenské celebrity, ktoré ich používajú na dennom poriadku. Zahraničný portal Boredpanda, ktorý každoročne robí rebríčky tých najväčších instagramových klamov, si všimol aj našu kráľovnú Instagramu a televíznu osobnosť Zuzanu Strausz Plačkovú. 

FOTO NAJVÄČŠIE PREŠĽAPY NA INSTAGRAME V ROKU 2021 V GALÉRII

Anketa
Používate instagramové filte na sociálnych sieťach?

V rebríčku sa taktiež objavila speváčka Adele, s ktorou sa grafici poriadne vyhrali. Jej hrudník vyretušovali až do takej miery, že vo finálnom výsledku má prsia takmer úplne pri krku, za čo speváčka, samozrejme, nemôže. Trapas si tento rok spravila aj dedička hotelového impéria a hviezda reality šou Paris Hilton. Na fotografii zo svadby má totiž také vyretušované nohy, že jej vôbec nevidno kolená. 

Samozrejme, celebrity nie sú jediné, ktoré tohto roku, čo sa týka instagramových úprav, šliapli vedľa. V našej galérii nenájdete iba známe osobnosti, ale aj obyčajných ľudí, ktorý to v roku 2021 s úpravami poriadne prehnali. 

Prečítajte si aj: