Blondínka z Baywatchu sa rozhodla preraziť v šoubiznise ako modelka, no neskôr sa rozhodla nechať si zväčšiť prsia, čo bolo prelomové rozhodnutie pre jej kariéru. Stala sa z nej sexi playmate a to jej získalo rolu aj v spomínanej Pobrežnej hliadke, kde sa v červených plavkách divákom navždy vryla do pamäti.

FOTO dnes vyzerá Pamela úplne INAK, sexbomba z Pobrežnej hliadky je FUČ>>

Hoci Pamela (55) sa stala novou Marilyn Monroe 90. rokov, je slávna až doteraz. Zásluhu má však na tom sčasti aj ona sama, keďže o svojom živote nakrútila film na Netflixe, v ktorom chce očistiť svoje meno od rôznych afér a zlých rečí. Okrem toho vydala autobiografiu s názvom "S láskou Pamela". Vykresľuje v nej spomienky zo svojho života a rozpráva príbehy, ktoré fanúšikovia nikdy pretým nepočuli.

Pamela Anderson v seriáli Baywatch
Zdroj: moviestilldb.com

Najhorúcejší sexuálny zážitok s 80-nikom

Jedným z nich je aj herečkin najsilnejší erotický zážitok. Jeden 80-ročný muž ju vyzval do tanca, vlnili sa spolu do rytmu tanga. Bol to podľa nej sex na tanečnom parkete. V knihe píše, že jeho dotyk na jej tele jej vyrazil dych a pocit, že ju vedie „skutočný muž“, bolo „niečo, čo nikdy predtým necítila“. Napriek tomu, že v jej milostnom živote figurovalo mnoho mužov, toto tango, ktoré zažila vo svojich 20 rokoch, bol ten „najzmyselnejší zážitok v jej živote“.

S láskou jej života sexovali od rána do večera: Článok pokračuje na ďalšej strane>>