Viac FOTO nájdete TU!

Nedeľný večer bol v USA celonárodným sviatkom. Dôvodom bol v poradí 57. ročník Super Bowlu, ktorý už tradične patrí k najväčším, nie len športovým, udalostiam roka. Okrem fantastického a napínavého zápasu si totiž milióny fanúšikov mohli užiť aj veľkolepé hudobné vystúpenia počas polčasu.

Tohtoročnou hviezdou bola speváčka Rihanna (34), ktorá sa na pódiu objavila prvý krát od roku 2017, kedy oznámila pauzu v svojej hudobnej kariére. Na hlavnom pódiu predviedla epickú šou v sexi červenom outfite za sprievodu tanečníkov odetých v bielych kombinézach. Viac ako samotný výkon speváčky dostalo fanúšikov do varu jej tehotenské bruško. pódium na Super Bowle bolo totiž miestom, kde speváčka oficiálne odhalila očakávanie druhého potomka.

Ostrá kritika a nuda

Nie všetkých však vystúpenie Rihanny nadchlo. Kritikou na speváčku nešetril bývalý prezident Donald Trump, ktorý označil Halftime Show za najhoršiu v histórii, či Dan Swan, podľa ktorého bola Rihannina šou sebecká, keďže si na pódium nepozvala žiadnych hostí.

O nával emócií sa však namiesto barbadoskej krásky postaral spevák a skladateľ Chris Stapleton, ktorý sa zhostil americkej hymny. Jeho verzia skladby rozplakala na štadióne aj drsných chlapov a športovcov. O hviezdy však nebola núdza ani v publiku.

Znudené celebrity a reklama za milióny

Veľkolepú šou a športovú udalosť roka si nenechala ujsť ani speváčka Adele, rapper Jay-Z s dcérou, hviezdny šéfkuchár Gordon Ramsay, Bradley Cooper, legendárny Paul McCartney, Olivia Rodrigo, Billie Eilish či modelka Cara Delevingn, ktorá si na tribúne dvihla tričko, ukázala sexi telo aj potlač s Rihanninou tvárou.

Zdroj: reprofoto NBC

Čerešničkou na torte celého Super Bowlu bola komická reklama na šišky Dunkin' Donuts, v ktorej zahviezdili Jennifer Lopez a jej manžel Ben Affleck. V krátkom slote si dvojica strihla menšiu hádku, ktorá mnohým pripomenula ich trápny moment na Grammy.

Tentokrát však za výmenu názorov dostal hollywoodsky pár zjavne slušne zaplatené. Cena reklamy na Super Bowle sa totiž pohybuje od 6 miliónov do 7 miliónov dolárov.

Prečítajte si tiež: