Viac FOTO nájdete TU!

Speváčka Beyoncé sa rozplakala, keď ďakovala svojmu manželovi, deťom a strýkovi, keď prekonala rekord všetkých čias s počtom víťazstiev 32 na 65. ročníku udeľovania cien Grammy. Snažila sa zastaviť slzy, keď vyjadrila vďačnosť svojim blízkym, keď povedala: „Ďakujem veľmi pekne. Snažím sa nebyť príliš emotívna. Snažím sa len prijať túto noc. Chcem poďakovať Bohu, že ma chránil. Vďaka ti, Bože. Chcela by som poďakovať svojmu strýkovi Jonnymu, ktorý tu nie je. Ale je tu duchom,“ ďakovala speváčka pri preberaní zlatej sošky. A hoc bola hviezdou večera na podujatie meškala.

Speváčka Beyoncé v sexi róbe.
Zdroj: Profimedia

Rovnako ako na pódiu speváčka žiarila aj na červenom koberci v odvážnej strieborno zlatej róbe s vysokým rozparkom. Ocenenie za najlepší album roka si odniesol Harryy Styles, za najlepšiu pieseň roka si sošku odniesla Bonnie Raitt. Ako najlepší nováčik bola ocenená speváčka Samara Joy. V kategórii nahrávka roka bodovala speváčka Lizzo a sošku si okrem Ozzyho Osbourna odniesla aj dojatá speváčka Adele a to konkrétne za najlepší sólový popový výkon.

Kráľovné červeného koberca

Udeľovanie cien Grammy sa konalo v nedeľu 5. februára v Crypto.com Arene v centre Los Angeles. Okrem zlatých sošiek za hudobné počiny sa už tradične udeľovali aj pomyselné ceny pre najlepšie oblečené celebrity na červenom koberci. Tomuto ročníku kraľovali už ostrieľané krásky Taylor Swift, Beyoncé, Adele a Jennifer Lopez, ktoré viedli zoznam najlepšie oblečených hviezd večera.

Doja Cat v čiernej latexovej róbe.
Zdroj: Profimedia

Kráľovnou večera bola podľa britského Daily Mail speváčka Taylor Swift, ktorá zahviezdila v modrom crop tope a maxisukni od Roberta Cavalliho. Beyoncé zvýraznila svoje krivky v oslnivej striebornej róbe značky Gucci bez ramienok s rukavicami, zatiaľ čo Adele sa rozhodla pre bordové zamatové šaty z dielne Louis Vuitton. Jennifer Lopez zažiarila v tmavej róbe značky Gucci s hlbokým výstrihom a priehľadnou sukňou, ktorej rozparok siahal až k stehnám a veľa priestoru fantázii nenechal.

Anketa
Ktorá z dám mala najkrajšie šaty:

Extravagantnou modrou róbou zaujala na červenom koberci aj Cardi B či speváčka Doja Cat v ohromnej čiernej latexovej róbe od Versaceho. Oku ulahodili aj biele šaty herečky Megan Fox, ktorá sa rozhodne nenechala zatieniť slávnejšími kráskami. To najlepšie z červeného koberca z odovzdávania cien Grammy nájdete v galérii článku TU.

Prečítajte si tiež: