FOTO extrémnej premeny krásnej Márie nájdete TU!

Mária bola vždy krásna a príťažlivá brunetka s dokonalou postavou, o ktorej mnoho žien len sníva. Ona sama však už v puberte nesnívala o ničom inom, ako o poriadnej premene. "Bola som vychovaná vo veľmi prísnej a kresťanskej domácnosti, čo ma podľa spätného pohľadu prinútilo byť viac vzpurnou. Telesné modifikácie ma vždy zaujali, počínajúc tetovaním, pretože som videla, ako si ich nechávajú robiť starší bratia a myslela som si, že vyzerajú naozaj dobre. Moje prvé tetovanie pribudlo, keď som mala 17 a prvýkrát som myslela na plastickú chirurgiu vo veku 14 rokov," uviedla v rozhovore pre magazín inkedmag.com.

Mária napriek svojmu mladému veku podstúpila už nespočet plastických operácii a telesných úprav.
Mária napriek svojmu mladému veku podstúpila už nespočet plastických operácii a telesných úprav.
Zdroj: instagram

Zmena jej pohľadu na vlastné telo prišla o niečo neskôr. Keď sa Mária začala venovať exotickým tancom, zamilovala sa do ženských kriviek. "Skôr, než som začala s tancom, som si myslela, že preplnené pery a implantáty sú škaredé. No krátko na to, ako som začala tancovať, som sa zamiloval do tohto prehnaného štýlu. Vidieť veľké prsia a pery bolo neskutočné, myslela som si, že to vyzerá tak vulgárne a sexi. Nikdy som si nepredstavovala, že by som sa dokázala až takto zmeniť, ale teraz som spokojná s mojím pokrokom a som nadšená, že sa neustále transformujem," dodala.

Anketa
Páči sa vám extrémna premena Márie?
  • 5%
  • 95%

Mária napriek svojmu mladému veku podstúpila už nespočetné množstvo plastických operácií a telesných úprav. Okrem obrovského množstva tetovaní je jej telo vylepšené výplňami v zadku, liposukciou stehien a brady, prsnými imlantátmi, výplňami líc a pier, tetovaním obočia, zoštíhlením v oblasti drieku a dokonca výplňou vagíny. "Moje zotavenie po vylepšení vagíny bolo pravdepodobne najintenzívnejšie. Po niekoľkých mesiacoch som mala problém s opuchom a komplikáciami sa zaoberám aj po druhej operácii, ktorá sa pokúša opraviť počiatočné komplikácie. Esteticky som však omnoho šťastnejšia ako predtým s novým bacuľatým vzhľadom mojej vagíny."Tak, čo poviete, páči sa vám jej premena?