FOTO prepychu, ktoré vymenil za dcéru, nájdete TU!

Od momentu, keď bolo pre koronavírus pozastavené nakrúcanie nového filmu Mission Impossible, v ktorom je hlavnou hviezdou Tom Cruise, akoby sa po hercovi zľahla zem. Podľa dostupných informácií však herec trávi svoj čas v luxusnom krídle ústredia scientologickej cirkvi v západnom Sussexe v Londýne. Spolu so svojimi sestrami aj adoptovaným synom.

Suri Cruise ostali na otca už len spomienky.
Suri Cruise ostali na otca už len spomienky.
Zdroj: archív

Na svoju dcérku Suri, z ktorej vyrástla krásna slečna, z manželstva s herečkou Katie Holmes však pravdepodobne zabudol. Tá bola totiž po rozvode zverená do starostlivosti matky, ktorá sa snaží udržať dospievajúcu dcérku čo najďalej od pazúrov sekty, o ktorej kolujú strašidelné príbehy o zotročovaní ľudí a vymývaní mozgu. Luxusné sídlo scientológov v Londýne, ktoré bolo v roku 2016 zrekonštruované za neuveriteľných 16-miliónov dolárov, by sa pravdepodobne malo stať znova domovom slávneho herca a jeho rodinných príslušníkov. Po svojom presune do Londýna tak možno nadobro ukončí aj vzťah so svojou vytúženou dcérou, ktorú do svojich plánov už nezahŕňa.

Cirkev alebo sekta plná nenávisti?

O scientologickej cirkvi sa toho za posledné roky popísalo mnoho. Dodnes však väčšina ľudí ani len netuší, o akú organizáciu ide a kto sú jej najvýznamnejší členovia. O nekalých praktikách nedávno prehovorila bývalá členka a manželka syna operného speváka Placida Dominga, Samantha Domingo.

Samantha sa v scientologickej organizácii pohybovala desiatky rokov a práve vďaka svojmu manželovi a postaveniu jeho rodiny sa stretávala s najvýznamnejšími osobnosťami, ktoré do pochybnej organizácie patria dodnes. Po svojom odchode sa však dlhé roky bála prehovoriť o nekalých praktikách, ktoré toto "náboženstvo" používa na manipuláciu s ľudskou mysľou a ovládanie jedincov. Postupom času však strach pominul a ona sa rozhodla prehovoriť. Denníku Daily Mail tak odhalila, aké krivdy táto neslávne známa organizácia zgrupujúca zbohatlíkov napáchala na nej aj na iných.

Samantha Domingo prehovorila o praktikách scientologickej organizácie.
Samantha Domingo prehovorila o praktikách scientologickej organizácie.
Zdroj: thisischriswhite.com

Medzi najznámejšie hollywoodske postavičky scientologickej cirkvi patrí určite aj herec Tom Cruise. Ten do svojho temného sveta zaviedol aj deti, ktoré mu ostali zo vzťahu s Nicol Kidman. Podľa Samanthy sa po ich rozchode snažili všetci členovia organizácie na čele s Tomom vsugerovať deťom čistú nenávisť voči ich mame.

Tom a jeho bývalá manželka Nicole Kidman.
Tom a jeho bývalá manželka Nicole Kidman.
Zdroj: archív

Rovnako boli Connor Cruise a Isabella Jane Cruise používané na takzvanú propagáciu scientológie. Samantha ich nazývala plagátovými deťmi, ktoré mali prilákať ďalších ľudí. Ako však káže základné učenie, členovia by sa mali odtrhnúť od tých, ktorí organizáciou pohŕdajú a nechcú byť jej súčasťou. Toto pravidlo dodržiava Tom najlepšie, ako vie. Okrem neho sú v "sekte" namočené aj jeho sestry a mama. O svoju dcérku, ktorú má s bývalou manželkou Kate Holmes, sa príliš nezaujíma. Dôvodom je práve jej odpor, no najmä odpor k scientologickej cirkvi.