FOTO krásnej Leni Klum z Hollywoodu: Má len 16, ale už sa pri frajerovi správa ako dospeláčka! >>

Krásky ako Leni Klum (16), Lila Moss (18) či Kaia Gerber (19), teda dcéry slávnych supermodeliek, totiž nielenže idú v šľapajach slávnych mám – ony ich už pomaly prekonávajú.

VIDEO: Leni nakrútila mamu Heidi doslova „s holým zadkom“

Najnovším príkladom je práve 16-ročná Leni, dcéra talianskeho podnikateľa a šéfa F1 Flavia Briatoreho (70). Po tom, čo si ju adoptoval ďalší partner nemeckej krásky Heidi, spevák Seal (57), si zmenila meno na Helene Boshoven Samuel – v šoubiznise si však stále pomáha priezviskom slávnej mamy. Ani omylom však už nie je jej malým anjelikom, tak ako kedysi.

VIDEO: 16-ročná dcéra Heidi Klum Leni sa chváli prirodzenou krásou

O tom, že Leni má už ďaleko od zlatého blonďavého dievčatka, ktoré máme všetci zafixované v pamäti, svedčia aj najnovšie fotografie z Hollywoodu. Tínedžerku paparacovia nachytali, ako si na ulici za bieleho dňa vymieňala nežnosti so svojím prvým frajerom. Ten na nej veru mohol nechať nielen oči, ale aj ruky...

VIDEO Leni Klum, dcéra supermodelky Heidi, je na sociálnych sieťach veľmi obľúbená

Leni má tiež za sebou svoj debut na Berlínskom týždni módy (Berlin Fashion Week) a objavila sa aj v prestížnom magazíne Hunger, ktorému šéfuje celebritný fotograf John Rankin Waddell. Ten v minulosti často fotil aj jej mamu. Po boku Heidi sa objavila aj vo februárovom vydaní nemeckej verzie časopisu Vogue. Na sociálnych sieťach ju sleduje už vyše pol milióna fanúšikov, ktorí sa na mladú plavovlásku nevedia vynadívať.

Anketa
Je podľa vás Leni krajšia než Heidi?

Po Heidi totiž zdedila nielen krásu, ale aj know-how, kontakty a financie. Má teda všetky predpoklady k tomu, aby o pár rokov po mame definitívne prevzala pomyselnú štafetu.

Pozrite si aj: