Zdá sa, že so starobou bojuje aj hollywoodsky herec Michael Douglas. Hoci má po svojom boku jednu z najkrajších herečiek Catherine Zeta-Jones (53), ktorá je jeho zákonitou polovičkou už 20 rokov, najnovšie fotky mu príliš dobrú reklamu nerobia.

Najnovšie fotografie zostarnutého herca Michaela Douglasa nájdete v galérii »

Herec je pritom známy aj tým, že sa o svoj zovňajšok stará veľmi svedomito, zdravo sa stravuje a pravidelne si dopraje pohyb. O jeho genetickej predispozícii na dlhý život svedčí aj fakt, že jeho otec a legenda Hollywoodu Kirk Douglas sa dožil neuveriteľných 104 rokov.

Zdá sa, že so starobou bojuje aj hollywoodsky herec Michael Douglas. Hoci má po svojom boku jednu z najkrajších herečiek Catherine Zeta-Jones (53), ktorá stojí po boku hereckej legendy už 20 rokov.
Zdroj: instagram

Hoci Michael Douglas patrí k staršej generácii, fanúšikom sa pravidelne prihovára pomocou Instagramu, kde má milión sledovateľov. Na najnovšej fotografii však prekvapil a šokoval väčšiu časť z nich. Dal si narásť vlasy, ktoré akoby si zafarbil naryšavo, čo spolu s vyrastajúcimi šedinami nevyzerá veľmi dobre. Jeho celkový vzhľad vyzerá skôr žalostne.

Pred pár rokmi priznal zdravotné problémy. Kvôli rakovine hrdla musel podstúpiť chemoterapie a ožarovanie. Našťastie sa vážne ochorenie zistilo včas a herec sa rýchlo zotavil. Najnovšie fotografie však uviedli množstvo fanúšikov do pozoru. Jeho výzor ani zďaleka nepripomína zdravého človeka.

Anketa
Máte radi filmy s Michaelom Douglasom?

Okrem iného vyzerá Michael vychudnuto a zničene. Jeho Instagram ihneď zaplnili komentáre fanúšikov, ktoré obsahovali zdesenie a šok. Herec totiž vždy na verejnosti pôsobil ako dokonale upravený džentlmen. Či ide o zmenu zovňajšku pre novú filmovú postavu nevedno, no väčšina fanúšikov dúfa, že svoj imidž zmenil práve preto.

Mohlo by vás zaujímať: