Šikovným paparacom sa podarilo zachytiť hereckú stálicu v dosť nepríjemnej situácii. Na najnovších fotografiách je zjavne čerstvo po zákroku vylepšenia tváre, ktoré zanechalo na jej pokožke výrazné jazvy. Herečka Melanie Griffith síce na svoj vek nevyzerá, no nie je žiadne tajomstvo, že už dlhší čas podstupuje rôzne omladzovacie vylepšenia.

Fotografie zjazvenej tváre Melanie Griffith nájdete v galérii »
Herečka Melanie Griffith má dokonalú postavu, ktorú jej môžu závidieť aj oveľa mladšie ročníky.
Zdroj: instagram melaniegriffith

Čo sa týka jej kondície a postavy, tú by jej mohli závidieť aj oveľa mladšie ročníky. Herečka je dlhé roky zástankyňou zdravého životného štýlu a cvičenia, ktorých výsledky sú viditeľné. So svojimi fanúšikmi na Instagrame pravidelne zdieľa aj príbehy a fotografie zo svojho súkromia.

Fakt, že väčšina žien podstupuje rôzne vylepšenia tváre a iných častí tela, nie je žiadnym tajomstvom. Najnovšie sa však Melanie chtiac-nechtiac nechala odfotografovať počas jazdy autom. Zjavne nedávno navštívila plastického chirurga a dala si ,,našponovať“ tvár. Výsledok však potrebuje čas na zahojenie a viditeľné jazvy, ktoré mala, vyzerali celkom čerstvo.

Anketa
Myslíte si, že to Melanie Griffith preháňa s plastikami?

Metóda vyžehlenia a napnutia pokožky je veľmi obľúbená najmä u žien staršieho veku, keď elasticita pokožky stráca na účinnosti. Základným zákrokom je práve napnutie nadbytočnej kože. Celá procedúra spôsobí menšie jazvy, ktoré časom viditeľné nie sú, no potrebujú čas na zahojenie.

Prečítajte si tiež: