Darčeky chystali najmä rodičia detvákov, prekvapením nešetrili v daný deň ani pedagógovia, ale bokom nestali ani umelci, ktorí sa venujú tvorbe pre najmenších. Patrí k ním aj Košičanka Anna Gajová (51),  ktorú deti zo všetkých kútov Slovenska poznajú ako UsmievAnku - rozprávkovú mamku.

Anketa
Oslávili ste dnes sviatok so svojimi deťmi alebo vnúčatkami?

Hoci umelkyňa bola vo sviatočný deň na roztrhanie, neprekážalo jej to, práve naopak. Bola nadšená, že môže prispieť svojim pesničkovým programom, ktorý pozostáva zo spevu, tanca a hier k dobrej nálade najmenších. Nechýbal ani jej kamarát Zvedavko, ktorý tradične kladie množstvo všetečných otázok, rovnako ako všetky malé deti.

Vrelý odkaz

UsmievAnka nezabudla ani na vyznanie svojim priaznivcom s prianím, ktoré uverejnila na sociálnej sieti.
"Môj život je celý prepojený a spätÿ s deťmi…. Pracujem, tvorím pre detičky, s deťmi sa cítim skvelo, veselo, pri deťoch naberám energiu a s deťmi sa cítim večne mladá," napísala Anka, ktorá je mamičkou štyroch detí, a ako uviedla, pozná všetky atribúty nielen biologického, ale aj adoptívneho rodičovstva. "Priznávam, že som nikdy nevyrástla z detských topánok. TAK NECH SÚ VŠETKY DETI ŠŤASTNÉ… posielam modlitbu do nebies," znie úprimné prianie obľúbenej speváčky, ku ktorému pridala fotografiu s "kŕdľom" najmenších.

Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom >>>