Manželia Robert a Carmen Geissovci, milionári známi z televíznej reality šou, počas sedemdňovej návštevy zavítali v rámci svojho nabitého programu aj do známeho kúpeľného mesta. Kúpele Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach očarili nielen rodičov, ale aj ich dcéry Davinu a Shaniu.

Elixír mladosti

Vedenie kúpeľov ich krátko po príchode oboznámilo s tradíciou slovenského kúpeľníctva a zároveň ponúklo možnosť vyskúšať procedúry a liečivú termálnu prírodnú vodu, celebritní hostia ponuke neodolali.

POZRITE SI FOTO >>>

Po úvodnej prehliadke kúpeľov absolvovali konzultáciu s lekárom a následne si užili rôzne procedúry v modernom rehabilitačnom zariadení Spa Rehab Clinic. Vyskúšali vodnú trakciu, reflexnú masáž s fyzioterapeutom či super indukčnú terapiu. Počas dňa nezanedbávali ani tradičnú liečebnú procedúru - pitnú kúru, ktorá sa datuje v kúpeľoch už od 19. storočia. "Je vedecky a lekársky dokázané, že dlhodobé pitie tohto elixíru mladosti vytvára v organizme zásadité prostredie, čím dochádza k účinnej detoxikácii a odkysleniu s následným spomalením starnutia tkanív," znie vysvetlenie kompetentných.

Večera i návšteva trezora

Záver pobytu v kúpeľoch bol v znamení slávnostnej zážitkovej večere a nahliadnutia do trezora v Aphrodite Palace, kde je obrovský kus histórie."Cabaret Aphrodite ukrýva mnohé historické zaujímavosti, o ktorých sa v minulosti veľa nevedelo. V miestnosti napríklad zostali pôvodné vstupné trezorové dvere, za ktorými na jeseň 1938 boli pred agentmi Nemeckej ríše ukryté korunovačné klenoty českých kráľov: Svätováclavská koruna, žezlo, jablko, kríž, rúcho, meč a mnohé ďalšie cennosti zo zlata," informovalo vedenie kúpeľov s dodatkom, že Geissovci neskrývali prekvapenie z rezortu v Rajeckých Tepliciach a jeho ponuky. Na adresu služieb a personálu kúpeľov odznelo pri ich odchode mnoho pochvalných slov.

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom  ►►►

Anketa
Absolvovali ste už niekedy pobyt v Rajeckých Kúpeľoch?

Prečítajte si tiež: