Strážca svätyne na seba upozornil nielen vďaka svojmu brilantnému výkonu potom, čo veľmi dôstojne zaskočil za zraneného kolegu Patrika Rybára, ale aj výzorom hollywoodskej hviezdy.

Láska zo školských lavíc

Vysoký tmavovlasý mladík svojím uhrančivým pohľadom poplietol hlavu nejednej slečne. Bohužiaľ, u Adama žiadna nemá šancu, keďže už štyri roky tvorí pár s blonďavou Američankou, 22-ročnou Taylor. To, že hokejista zbalil naozaj sexi kosť potvrdzujú fotografie na sociálnej sieti. „Padli si do oka na chodbách univerzity v Connecticute, kde obaja študujú. Taylor biznis a Adam manažment. Syn ešte potrebuje spraviť niekoľko skúšok a bude bakalárom," prezradila nám v rozhovore mama hokejistu Miriam.

 

Leto na Slovensku

Kráska tradične trávi každé leto na Slovensku, kde už navštívila spolu s Adamom mnoho pekných a turisticky zaujímavých miest. Aj momentálne je už vo Zvolene, kam dorazila hneď potom, keď zistila, že účinkovanie slovenskej reprezentácie vo Fínsku sa skončilo a jej miláčik cestuje domov.  
Toto leto bude pre rodiny zaľúbencov naozaj výnimočné. „Veľmi sa tešíme, keďže o dva týždne zavítajú k nám premiérovo aj rodičia Taylor, ktorí na Slovensku ešte nikdy neboli," hovorí mama hokejistu. 

Bude svadba

Zdá sa teda, že Adam Húska si našiel lásku svojho života. Dôkazom sú nielen zamilované zábery dvojice na sociálnej sieti, ale zrejme niečo napovedá aj návšteva spoza veľkej mláky. Ktovie, či fešnému brankárovi a krásnej študentke už čoskoro nezazvonia svadobné zvony. „Bola by som veľmi rada, keby sa tak stalo. Chodia spolu dosť dlho, majú sa radi, nevidím v tom problém," uzavrela nádejná svokra šarmantnej Taylor.

 

Viac pekných fotografií dvojice nájdete TU >>>

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom >>>

Anketa
Podľa vášho názoru tvoria Adam s Taylor pekný pár?

Prečítajte si tiež: