Britka Kate Malvenan (40) dodržiavala zdravý životný štýl, pravidelne cvičila a bola striktná nefajčiarka. V apríli minulého roku však odrazu začala vykašliavať krv a vystrašená okamžite utekala k lekárovi. Ten jej povedal, že má bronchitídu.

Problémy však neustávali a pridružila sa k nim ešte aj bolesť na hrudi. Do nemocnice sa opäť dostala v októbri, kde jej urobili vyšetrenia a oznámili jej hrozivú správu – nádor na pľúcach. Rakovina bola v pokročilom štádiu a doktori jej dávali 6 až 24 mesiacov života.

Kate sa nevzdáva a bojuje ďalej.
Kate sa nevzdáva a bojuje ďalej.
Zdroj: instgram its_not_kates_time Follow

 

„Dali mi lieky a povedali mi, aby som išla domov a užila si zostávajúci čas s mojou malou dcérkou. Vraj sa už nič nedá robiť,“opísala Kate. Mamička malej Annabelle (3) sa zmieriť s hrozivou správou odmietala. Od svojej blízkej priateľky sa dopočula o špeciálnom zariadení v Mexiku, kde liečia ľudí alternatívnou medicínou. Vybrala všetky svoje úspory a spolu s malou pôžičkou si zaplatila 3 týždňový program v ďalekom Cancúne.

FOTKU AKO SA KATE ZMENŠIL NÁDOR NÁJDETE V GALÉRII.

Tam v rámci terapie dodržiavala špeciálnu vegánsku diétu, dostávala vysoké dávky vitamínu C a podstupovala rôzne procedúry ako napr. terapiu infračerveným svetlom, hyperbarickú kyslíkovú terapiu či pulznú elektromagnetickú terapiu.

Keď sa Kate koncom roka vrátila domov a doktori jej urobili kontrolné vyšetrenia, nemohli uveriť vlastným očiam. Nádor veľký ako jablko sa zmenšil na veľkosť malého hrozna. Vo februári sa rozhodla vydať do Mexika znova a dúfa, že sa jej s pomocou alternatívnej medicíny podarí rakovinu úplne poraziť.

Mohlo by vás zaujímať: