VIAC reakcií zo zahraničia nájdete TU!

Predčasné parlamentné voľby sa blížia a situácia na Slovensku začína byť akčná a dramatická. Niektorí politici sa zodpovedne naučili nenávidieť sa a nadávať si kultivovane, no iní to v stredu (13. 9.) dotiahli na úplne inú úroveň.

Potýčka Igora Matoviča a Roberta Kaliňáka. Matovič dostal päsťou do tváre od Richarda Glücka zo Smeru.
Zdroj: https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/1014410123207340/

Slovenská politika dosiahla nový míľnik, keď Igor Matovič (50) dorazil na tlačovú besedu strany Smer a začal vyvádzať ako... Igor Matovič. Celá udalosť sa veľmi rýchlo zvrhla na tragikomédiu, ktorej priebeh už všetci veľmi dobre poznáme - šéf OĽaNO kopol bývalého ministra vnútra do hrude, keď mu chcel vytrhnúť mikrofón, na oplátku schytal údery päsťou.

Anketa
Mali ste v súboji Matovič verzus Kaliňák svojho favorita?

Tak ako rýchlo obletelo Slovensko video potýčky známych politikov, tak rýchlo obletelo aj celý svet. Reakcia zahraničia nenechala na seba dlho čakať a o "súboji Titanov" sa začalo písať od maďarských médií až po britské novinové portály.

Ako reaguje zahraničie na bitku Matoviča s Kaliňákom? Viac sa dočítate v našej galérii >>>

"Vrcholoví slovenskí politici predviedli v rámci predvolebnej kampane scénku, ktorá sa vyrovná najbláznivejším hollywoodskym akčným filmom alebo bitkám vo videohrách," píše o nás český Blesk, ktorého článok nesie titulok: „Ty hajzle! Zničili jste Slovensko!“ „Ostudná bitka Matoviče s Kaliňákem baví internet."

Smiešne reakcie ľudí zo zahraničia nájdete na ďalšej strane >>>