32-ročný Tommy Lee Jenkins s prísľubom sexu so 14-ročnou Kylee prešiel zo štátu Indianapolis do Wisconsinu po vlastných. Krokoval neskutočných 600 kilometrov, aby sa na konci svojej výpravy vrhol do náručia polície, ktorá ho v cieli čakala. Na Facebooku si totiž nepísal s malým dievčaťom, ako si naivne myslel, ale so zástupcom šerifa z mesta Winnebago, ktorý spolupracoval s jednotkou boja proti internetovej kriminalite páchanej na deťoch.

Tommy Lee Jenkins
Tommy Lee Jenkins
Zdroj: youtube

Komunikáciu s Jenkinsom mala začať práve Kylee (v skutočnosti zástupca šerifa). Muž od falošného profilu dievčaťa začal neskôr zisťovať, či už mala sex a žiadal ju o nahé fotografie. Komunikácia pokračovala až dovtedy, pokiaľ Tommy dievčaťu nenavrhol, že ju príde navštíviť. "Ona" súhlasila a 32-ročný muž jej sľúbil, že za ňou pôjde pešo, pričom mu bude cesta trvať 108 hodín.

Tommy Lee Jenkins
Tommy Lee Jenkins
Zdroj: youtube

Po príchode do Wisconsinu ho však nečakala Kylee, ale polícia. Tommy je obvinený zo zločinu navádzania maloletej osoby na nezákonnú sexuálnu aktivitu, za čo mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na 10 rokov.

Prečítajte si aj: