Celý incident sa dokonca udial pred očami 15-ročného školáka, ktorý sa v daný moment nachádzal v byte, kde sa vražda udiala. Karar chcel dať Jodi údajne "iba" lekciu, pretože opakovane odmietala jeho sexuálne návrhy. Pod vplyvom drog sa však neovládal. Chytil nôž a pätnásťkrát bodol ženu priamo do hlavy.

Jode Millerová († 21)
Jode Millerová († 21)
Zdroj: facebook

Rany boli tak silné, že sa nôž zlomil na tri kusy. "Stále viac a viac frustrovaný, zúfalý a nakoniec poriadne nahnevaný zo svojho úsilia jej dokonca za sex ponúkal peniaze. No slečna Millerová o obžalovaného neprejavila žiaden záujem," povedal prokurátor Jason Poteru na súde. Kamerové záznamy ho z činu usvedčujú. Na nich je niekoľkokrát vidieť, ako z bytu vyšiel, a opäť sa doň vrátil vyzbrojený nožom.

Ohavným spôsobom zavraždil svoju kamarátku Jodi Millerovú († 21), ktorá sa s ním odmietla vyspať.
Ohavným spôsobom zavraždil svoju kamarátku Jodi Millerovú († 21), ktorá sa s ním odmietla vyspať.
Zdroj: facebook

Karar Ali trpel duševnými problémamy, ktoré sa drogami iba zhoršovali. Muž sa viackrát vyhrážal svojim priateľom, že ich v amoku zabije, ak niečo prezradia. "Jodi Millerová zomrela, pretože nebola ochotná konať tak, ako ste vyžadovali. Jej utrpenie a hrôzu v tomto okamihu si nemožno ani len predstaviť," dodal sudca. Karar Ali už z väzenia nikdy neodíte, je odsúdený na doživotie.

Mohlo by vás zaujímať: