FOTO nájdete v galérii >>>

Vitajte v pekle! Aj takto prezentujú novú nemocnicu pre pacientov nakazených koronavírusom na sociálnych sieťach. V nemocnici sú na izbách zamrežované okná, po chodbách sa prechádzajú policajti, v okolí hliadkuje armáda a na dverách do izieb sú kľučky z vonkajšej strany. Pacienti tak nemôžu opustiť svoje izby bez toho, aby im niekto otvoril dvere. 

VIDEO: Nová nemocnica pripomína väzenie!

Nemocnica v epicentre nákazy bola postavená za 10 dní z prepravných kontajnerov. To, čo sa na prvý pohľad zdalo ako zázrak, ľudia vidia s odstupom času v opačnom svetle.

Čínska nemocnica, ktorú postavili v rekordne rýchlom čase, pripomína väzenie.
Čínska nemocnica, ktorú postavili v rekordne rýchlom čase, pripomína väzenie.
Zdroj: Twitter

Nehovoriac o tom, že sa vnútri nenachádza žiadne pripojenie na internet, čiže hospitalizovaní pacienti sú úplne odrezaní od sveta. Informácie o novej nemocnici sa objavili na sociálnej sieti Twitter spoločne s fotografiami, ktoré vyzerajú ako z jednej zo slovenských väzníc. 

Počet obetí smrteľného vírusu rastie raketovou rýchlosťou každým dňom. Doposiaľ si vyžiadal viac ako 500 obetí a nakazených je už vyše 20-tisíc ľudí. Podľa britských denníkov zomierajú ľudia na následky smrteľného vírusu vo väčšine prípadov aj vo svojich domovoch. Títo ľudia sa údajne nezapočítavajú do oficiálnych čísel, pretože chorobu neohlásili v nemocnici. Skutočný počet mŕtvych sa tak podľa britského denníka Daily Mail môže odhadovať aj na tisíce.

Viac na Pluska.sk: