Otrasný prípad sa odohral v piatok v americkom New Yorku, kedy otec ročných dvojičiek Juan Rodriguez (39) akosi zabudol na to, že na zadnom sedadle má svoje milované deti. Auto odparkoval a pobral sa do práce. V tom čase bolo v meste okolo 30 stupňov celzia a v rozhorúčenom aute takmer dvojnásobok.

Svoje deti zabudol v aute. V horúcom pekle umierali niekoľko hodín.
Zdroj: twitter/instagram

Otec si na svoje deti nespomenul neuveriteľných 8 hodín. Spamätal sa až po ceste domov, keď si v spätnom zrkadle všimol svoje dvojičky. V momente si uvedomil, čo sa stalo. Šliapol na brzdu vyskočil z auta a v šoku kričal o pomoc.

Obe detičky však v tom čase už nejavili žiadne známky života a okolo ústočiek mali zaschnutú bielu penu. Bohužiaľ, k životu ich už neprebrali ani záchranári. Zničený otec, ktorý svoje deti miloval zo všetkého najviac na svete, je momentálne v rukách polície. Tá muža obvinila z dvojnásobného zabitia z nedbanlivosti.

Svoje deti miloval a zmieriť sa s ich smrťou, ktorú zavinil bude ťažké.
Zdroj: twitter/instagram

Juan Rodriguez mal počas celej doby v očiach slzy a v tvári nepríčetný výraz. Za túto obrovskú chybu, ktorú si pravdepodobne nikdy neodpustí, môže zjavne vysoké životné aj pracovné tempo.