Štefan Harabin sa dnes stretol s novinármi a prednesol vyhlásenie.

Podľa Štefana Harabina bude následujúce prezidentské voľby rozhodujúce. "Rozhodne sa, či sa na Slovensku zachovajú tradičné hodnoty," vyhlásil.

"Bol som nútený zo svojho albumu na sociálnej sieti odstrániť fotografiu, na ktorej som s pánom Chromíkom, ktorý organizinoval refendum o rodiny," povedal.

"Sfanatizovaní liberáli v obave, že by mohol vyberať jediný relevantný, národný kandidát, ktorý presadzuje tradičné hodnoty neváhali a hodnoty tradičnej hodnoty zničili!" hovorí rozhorčene.

Harabin kritizuje, že sa kandidáti na prezidenta vzdávajú pred prvým kolom. Rovnako spochybňuje predvolebné prieskumy. Podľa neho chcú voličom naznačiť, že Harabin nemá šancu. Preto predložil vlastný prieskum a vyzýva všetky médiá na zverejnenie. "Je možné, že Kiska vládol päť rokov na základe volebného podvodu!" vyhlásil.

"Ľudia sa Harabina boja, lebo má šancu zvíťaziť. Idem voľby vyhrať!" povedal.

Medzi Zuzanou Čaputovou a Marošom Šefčovičom ako kandidátom na prezidenta nevidí okrem pohlavia žiadny rozdiel. "Obaja by boli pre Slovensko pohromou!" vyjadril sa. "Chceme ďalšieho Kisku v sukni, či lokaja bruselských elít?" pýta sa Harabin. Podľa neho prezidentské voľby nie sú bojom politických strán. 

ĎALŠIE VÝROKY HARABINA SI PREČÍTATE NA DRUHEJ STRANE