Nemecká modelka, herečka, televízna osobnosť a móda dizajnérka, ktorá sa stala známou po celom svete vďaka svojej kariére v modelingu Heidi Klum, nie je vo svete šoubiznisu žiadnym nováčikom. Okrem šokovania verejnosti zaujme všade, kam príde.

Pikantné zábery so spálne Hedi Klum nájdete v galérii »

Modelka sa v roku 2019 zosobášila s nemeckým hudobníkom a producentom Tomom Kaulitzom. Kaulitz je najznámejší ako spoluzakladateľ skupiny Tokio Hotel. Heidi a Tom sa zoznámili na nahrávaní televízneho programu "Germany's Next Top Model", kde Tom vystupoval ako porotca. O niekoľko mesiacov neskôr sa zasnúbili a v auguste 2019 sa vzali.

Pár si vytvoril veľmi šťastný a romantický vzťah, ktorý často zdieľajú na sociálnych médiách. Oba sú veľmi zanietení do hudby a často spolu cestujú a vystupujú na koncertoch. Okrem toho spolu podporujú rôzne charitatívne projekty a organizácie vrátane organizácie UNICEF a organizácie PETA, ktorú podporuje aj Heidi už niekoľko rokov.

Heidi Klum a Tom Kaulitz tvoria evidentne šťastný pár.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ckv6MVipP52/

Najnovšie to potvrdzujú aj ich spoločné fotografie oslavy výročia svadby, na ktorých sa objali nahí, v spoločnosti balónov. Známa dvojica si teda vie poriadne okoreniť život.

Prečítajte si tiež: