Herečka a matka dvoch dcér nie je žiadnym zástancom plastických operácií, dokonca povedala, že ich nikdy nepodstúpi. Chce ísť totiž dcéram príkladom a prírodu necháva tak, ako má byť. Rovnako ako jej herecká kolegyňa Cameron Diaz dala prednosť rodine a hoci sa stále na plátne objavuje, vyberá si filmové aktivity veľmi striedmo.

Aktuálne fotografie Drew Barrymore bez príkras nájdete v galérii »

Milovníčka kníh a umenia zároveň chce ísť aj príkladom svojim deťom. „Vychovávam dve dcéry a vyrastala som vo filmovom priemysle, kde je žiaduce piť z fontány mladosti. K tomu som sa ja osobne na rozdiel od mnohých ďalších kolegýň i kolegov nikdy neupísala,“ hovorí v jednom z aktuálnych rozhovorov. Podľa jej slov sú hollywoodske herečky pod veľkým tlakom a musia sa stále prispôsobovať aktuálnym ideálom krásy a trendom.

Anketa
Ide podľa vás Drew Barrymore dobrým príkladom svojim dcéram?

Okrem iného šokovala aj svojím intímnejším vyjadrením. Po poslednom rozvode s Williamom Kopelmanom (44) totiž údajne drží sexuálny celibát. Priznala sa, že nemala sex už 6 rokov.

Herečky Cameron Diaz a Drew Barrymore si spolu zahrali vo filme Charlieho anjeli. Dodnes sú herečky dobrými priateľkami.
Zdroj: instagram

Jej pohľad na intimitu sa vraj v porovnaní s časom jej dospievania diametrálne zmenil. „Nemala som vzor vo svojich rodičoch a od útleho veku som bavila ako dospelá! Hľadala som spoločnosť! Vzrušenie! Potešenie! Zábavu!“ popísala herečka.

Prečítajte si tiež: