FOTO nájdete v galérii >>>

Na internetovom profile Carmen sa nachádzajú fotografie od výmyslu sveta - predsa len, slávna rodina už precestovala takmer celý svet. Prednedávom sa však svojská milionárka  podelila so svojimi fanúšikmi o skutočne archívny záber. Na Instagram pridala fotografiu z roku 2004, na ktorej pózuje tehotná s Davinou. V brušku pritom čaká svoju druhú, mladšiu dcéru Shainu. Okrem nej však zdieľala ešte jednu, aktuálnu, ktorá vzbudila vo fanúšikoch dojem, že je Carmen opäť tehotná. 

Touto fotografiou zmiatla Carmen fanúšikov. Svojská milionárka však v skutočnosti tehotná nie je.
Touto fotografiou zmiatla Carmen fanúšikov. Svojská milionárka však v skutočnosti tehotná nie je.
Zdroj: Instagram

„Nie, nie som tehotná. V mojom veku by to bolo riskantné. Bavili sme sa pri bazéne a súťažili sme o najväčšie bruško. To moje vyhralo,“ napísala pod fotografiu. Na jej Facebooku sa však nachádza oveľa viac fotografií, na ktorých pózuje s tehotenským bruškom - a na niektorých je takmer úplne nahá! "Toľko ľudí sa ma pýtalo na fotky z obdobia, kedy som bola tehotná. Na týchto som odfotená iba týždeň pred pôrodom. Davina sa svojej malej sestričky nevedela dočkať," napísala pod fotografiu, ktorú pridala tento rok v lete. Hrdá nastávajúca matka sa tak nechala zvečniť zrejme kvôli jednému dôvodu. 

Anketa
Páčil sa vám seriál o Geissenovcoch?
  • 77%
  • 23%

Aj napriek tomu, že porodila dve zdravé deti, v minulosti mala veľký problém s otehotnením. Podľa nemeckých webov si prešla až desiatimi potratmi. "Je to moja celoživotná mora. Je to veľmi extrémne, keď prídete o desať detí,“ vyjadrila sa v minulosti pre magazín Closer.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: