FOTO, ako vyzerajú Geissenovci teraz, nájdete v galérii: Aha, ako vyrástli rozmaznané dvojčatá! >>>

Čo epizóda, to nové miesto, nový luxusný hotel, prenajaté auto, loď či dokonca kaderníci, ktorí sa každé ráno starali o frizúru Carmen. Diváci si už v prvej časti reality šou obľúbili všetkých členov rodiny: Roberta, ktorého vtipy rozosmiali azda každého, Carmen, ktorá Roberta oslovovala zdĺhavým Róóóbert, alebo ich dve rozmaznané deti Davinu a Shainu. Zbohatlícka rodina dokázala za jeden deň minúť obrovské množstvo peňazí. No ak ste si mysleli, že ich celebritné maniere išli z vrecka Roberta alebo Carmen, boli ste na omyle. 

VIDEO: Aha, ako vyzerá Carmen bez mejkapu

Manželia Geissenovci
Zdroj: PROFIMEDIA.SK
Anketa
Pozerávali ste Geissenovcov?

Ťažké začiatky 

Robert ako tínedžer odmietal chodiť do školy. V reality šou taktiež mnohokrát spomenul, že na to, aby mal človek veľa peňazí, vzdelanie ani titul nepotrebuje. Keď odmietol chodiť do školy, jeho otec, Reinhold Geiss, mu ponúkol zamestnanie v rodinnej firme. To však Robert odmietol a rozhodol sa pre jednoduchšiu cestu. Začal nakupovať  lacné oblečenie v Turecku, ktoré potom prerobil a predal za drahšie.

Firmy sa chcel neskôr zbaviť, a tak ju, za nevedno koľko,  v roku 1995 predal. Rok predtým mu ešte cestu skrížila krásna Carmen, s ktorou sa oženil a presťahoval do Monaka. Tam sa dvojica spoznala s vysokopostavenými bankármi a Robert tak začal investovať na trhu s akciami. Až neskôr sa začal zaoberať kúpou nehnuteľností, ich modernizáciou a predajom. 

Carmen Geissenovú by ste bez plastík ani nespoznali!
Zdroj: Reprophoto Youtube

Článok pokračuje na druhej strane >>>