SEXI FOTO Nicki Minaj v galérii >>>

Plastické operácie, umelý výraz v tvári a veľké krivky! Nicki Minaj ohlásila dočasné prerušenie svojej hudobnej kariéry na sociálnej sieti. Dôvodom má byť práve jej priateľ Kenneth Perry, s ktorým plánuje svadbu. "Rozhodla som sa ísť do dôchodku a mať rodinu. Viem, že máte radosť. A pre mojich fanúšikov: Spievajte moje pesničky, pokiaľ neumriem," odkázala na Twitteri. Z jej odkazu však nie je celkom jasné, či speváčka plánuje odchod do umeleckého dôchodku alebo svoju kariéru prerušila iba dočasne. 

VIDEO: Nicki Minaj oznamuje fanúšikom v Bratislave, že svoj koncert ruší

Slováci poznajú raperku najmä pre koncert v Bratislave, ktorý na poslednú chvíľu zrušila. Po hodinovom čakaní na pódium síce vyliezla, no to, čo nasledovalo, rozhodne nebolo tým, čo nadšení fanúšikovia očakávali. Minaj sa všetkým ospravedlnila a ohlásila, že svoju šou musí zrušiť. Dôvodom mal byť nedostatok elektrickej energie, ktorá nebola postačujúca na spustenie ohromnej šou rozmaznanej hviezdičky.

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Zdroj: Profimedia

Problémy s koncertnou šnúrou však nemala iba v našom hlavnom meste, ale aj počas ostatných vystúpení. Ktovie, možno jej menšia pauza po nevydarenom turné prospeje. 

Viac na Pluska.sk: