Už od samého začiatku mali nadšení fanúšikovia, ktorí si chceli v piatok 22. 2. v Bratislave vychutnať piesne Nicki Minaj, poriadne nervy. Najprv ich organizátori mali informovať o tom, že Nicki bude meškať a koncert predskokana Majka Spirita sa ruší, no potom prišiel ešte väčší gól.

Raperkin koncert sa mal začať o 21.30, no pódium nebolo stále dokončené. Hovorilo sa o tom, že kamióny s technikou sa mali zdržať na ceste z Mníchova, kde pred pár dňami vystupovala. A keď sa po dlhých hodinách objavila pred davom skalných fanúšikov samotná speváčka, ospravedlnila sa s tým, že jej nevyhovujú priestory a koncert bol oficiálne zrušený. „Proste, elektrika v tejto budove je zlá. Jednoducho to nejde. Že keď zapoja systém, tak to nebude fungovať. Nefunguje to proste," takto preložili speváčkine slová.

Minaj koncert zrušila
Minaj koncert zrušila
Zdroj: Instagram

Samozrejme, fanúšikovia, ktorí na koncert čakali štyri až šesť hodín, v publiku zúrili už od samého začiatku. Oveľa skôr, ako sa dozvedeli, že koncert sa ruší. Nahnevalo ich už aj dlhé čakanie. „Viete čo nenávidím? Ja som Nicki Minaj a ja tu môžem nechať čakať všetkých vás, pretože vy čakáte na mňa. OPOVRHUJEM všetkými týmito ľuďmi, či sú z Česka, Slovenska alebo inej ri*i Paľovej. Pretože tieto hviezdy žijú len vďaka nám a vám. A ja tu som s vami, priatelia, a držím vám palce a pevné nervy. Hlavne, že ona sa nechá masírovať v backstage," rozčuľovala sa na sociálnej sieti víťazka Hotela Paradise Nela Slováková, ktorá sa na koncert veľmi tešila, no nakoniec odchádzala poriadne znechutená. Podobne na tom bola aj Zuzana Plačková. 

O tom, že nielen Nicki Minaj naštvala svojich fanúšikov, ale i raper Majk Spirit, čitajte TU >>

"Mohol to byť super večer, keby aspoň tá americká hviezda, či z ktorej riti je, vystúpila. Keby viem, som mohla doma ležať v posteli a kukať filmy, ne vidieť pekne zahrané priam na Oscara divadlo, ako ju to veľmi mrzí, že nevystúpi. Keby brzda chcela aspoň dačo mohla zahučať do toho mikrofónu, nie sa tam falošne ľutovať. Kamoške som chcela splniť sen, že ju konečne uvidí rapovať a namiesto toho jej ostali oči pre plač a myslím si, že nebola jediná, ale všetci ostali sklamaní po 5 hodinovom čakaní na šou, ktorá ani neprišla,"napísala rozčúlená brunetka. 

VYJADRENIE ORGANIZÁTORA nájdete tu >>

Mohlo by vás zaujímať: