Predsa sme sa dočkali! Premiéra novej bondovky s Danielom Craigompre ktorého to bola už piata a zároveň posledná bondovka – sa mala pôvodne uskutočniť ešte minulý rok. Pre pandémiu koronavírusu sa uvedenie nového filmu do kín oneskorilo.

FOTO KATE Z ČERVENÉHO KOBERCA V GALÉRII

Na červenom koberci sa ako prví objavili Kate (39) s Williamom (39). Keďže vojvodkyňa sa aj na spoločenských akciách, akou je napríklad aj premiéra filmu, musí riadiť kráľovským protokolom, na rozdiel od ostatných celebrít mala o čosi obmedzenejší výber šiat. Kate si však poradila aj bez hlbokého výstrihu či rozparku a na premiére bola neprehliadnuteľná.

Herec Daniel Craig pózuje fotografom počas jeho príchodu na svetovú premiéru novej bondovky Nie je čas zomrieť (No Time To Die) v londýnskej Royal Albert Hall, v Londýne.
Zdroj: Joel C Ryan

Oblečené mala zlaté šaty od módnej návrhárky Jenny Packham v hodnote 3 200 eur a na sebe mala aj náušnice špeciálne vyrobené na mieru v hodnote 335 eur. K princovi a vojvodkyni sa neskôr pridali aj princ Charles (72) s manželkou Camillou (74).

Členovia kráľovskej rodiny prichádzajú na červený koberec.
Zdroj: Jeff Spicer

Spoločne s hlavným predstaviteľom Bonda dorazili na koberec aj jeho očarujúce dievčatá: britská herečka Lashana Lynch (33), Ana de Armas (33) s kubánskymi koreňmi a Léa Seydoux (36) z Francúzska. Aj keď všetky tri dámy vyzerali očarujúco, samotný Bond mal oči len pre Williamovu Kate. „Celá žiariš,“ povedal Craig Kate, ktorá sa nad jeho komplimentom jemne pousmiala. Medzi celebritami na červenom koberci sa okrem hlavných predstaviteľov a kráľovskej rodiny objavili aj interpretka titulnej skladby Billie Eilish a režisér snímky Cary Joji Fukunaga.

Anketa
Páčili sa vám šaty vojvodkyne Kate?

Film sa dostane do kín v Spojenom kráľovstve vo štvrtok, v Spojených štátoch sa začne premietať 8. októbra. Producenti Barbara Broccoli a Michael Wilson vyhlásili, že nového predstaviteľa Jamesa Bonda zatiaľ nemajú.

Prečítajte si aj: