Víťazi Critics' Choice Awards
Joaquin Phoenix (najlepší herec) Renée Zellweger (najlepšia herečka) Brad Pitt (najlepší herec vo vedľajšej úlohe) Laura Dern (najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe)

Výsledok je taký, že ani zlaté sošky, s ktorými hŕstka šťastlivcov odíde domov, nežiaria tak jasne ako zástup krásnych dám v očarujúcich – a neraz odvážnych – módnych kreáciách.

Na podujatí nechýbali filmové ikony ako Anne Hathaway, Charlize Theron či Kate Beckinsale. Medzi prevažne fádnymi farbami vynikla mladučká herečka Zendaya, ktorá zaujala aj kusom plastu namiesto vrchného dielu šiat. Harcovníčky Hathaway a Theron svoje dekolty, naopak, hrdo vystavili na obdiv, zatiaľ čo Beckinsale oslnila v elegantných večerných šatách.

Kompletnú FOTOGALÉRIU z galavečera nájdete v galérii článku >>>

Najväčším prekvapením však bola Lopez, ktorá prišla, aspoň na svoje pomery, nezvyčajne zahalená. Chrbát a boky síce mala holé, ale výsrih žiadny – Jenniferine prednosti zostali bezpečne ukryté, plné viditeľné len decentne zo strán. Počet náhodných potknutí, nárazov a neprítomných výrazov tak musel zo strany mužov rapídne klesnúť!

MÓDNA POLÍCIA: Pozrite si prehliadku NAJ outfitov z 25. ročníka Critics' Choice Awards:

Anne Hathaway
Anne Hathaway
Zdroj: Getty Images